Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania Web Marketing, me qellim rritje aktiviteti Kërkon të punësojë Operator

Account Manager dhe pozicione te ndryshme. Te dine Italisht, Anglisht, Gjermanisht. Ofrohen pagesa + bonuse te larta dhe kushte shume te mira pune, Tiranë

Botuar me 20/09/2018

G-STUDIO Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha 19- 35 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", Bllok

Botuar me 20/09/2018

SALLON ESTETIK JURISTAL Kërkon të punësojë Parukiere

Te kete eksperience pune., Adresa: Kafe Flora, Rruga Mine Peza, perball Kafe Melburn

Botuar me 19/09/2018

Klinika Dentare Smile Kërkon të punësojë Sekretare

Te dije gjuhe te huaj. Te kete aftesi menaxhimi. Te interesuarat te kontaktojne ne nr.

Botuar me 19/09/2018

Laserway Clinic Kërkon të punësojë Pastruese

Puna me kohe te plote, mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Bllok

Botuar me 18/09/2018

Studio DASS Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme ose me %, Adresa: Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane karburant Alpet, kati II

Botuar me 18/09/2018

Chloe SPA & BEAUTY Kërkon të punësojë Masazhatore

Me eksperience pune, Adresa: Adresa: Tek Komuna e Parisit Perballe Qendres Kristal

Botuar me 17/09/2018

Sallon Lola Kërkon të punësojë Parukiere

- Estetiste. Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhammliku, 100m mbi karburant Kastrati

Botuar me 16/09/2018

Parukeri Gardenia Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Todi Shkurti, pallati Grand mbi tregun elektrik

Botuar me 14/09/2018