Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SALLON EVA STYLE Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 24/04/2019

Sallon Daries Kërkon të punësojë Parukiere

- Estetiste. Te kete eksperience pune, Adresa: Rruga Elbasanit, 50m siper Drejtorise se Higjenes

Botuar më 24/04/2019

Parukeri Estetike Borena Kërkon të punësojë Parukiere

/ Profesioniste per thonj me xhel. Me eksperience pune. Te interesuarat te kene aftesi te mira komunikimi si dhe te jene me pervoje pune, Adresa: Tek ura Tabakeve, prane lulishte “1 Maji”.

Botuar më 24/04/2019

Parukeri Estetike Borena Kërkon të punësojë Estetiste

/ Masazhiere. Me eksperience pune.Te interesuarat te kene aftesi te mira komunikimi si dhe te jene me pervoje pune, Adresa: Tek ura Tabakeve, prane lulishte “1 Maji”.

Botuar më 24/04/2019

SALLON ESTETIKE KEJSI 1&2 Kërkon të punësojë Punonjese

Per thojne me xhel. Prioritet prsonat qe kane njohuri dhe ne fushen e parukerisePaga 50.000 leke. Me eksperience pune mbi 2 vjet (te ket njohuri ne dizanje) 35544515067, Adresa: Rr. "Kompleksi Manastirit", p.11, mbrapa Kompleksit Xhura, Porcelan

Botuar më 24/04/2019

KERKOHET Agjente marketingu

Vajza, me eksperience pune page e kenaqshme + perqindje, Adresa: Rr. Don Bosko

Botuar më 23/04/2019

E doni lekuren? Keni pasion per te bukuren? Doni te mesoni me shume? Dyqan me Produkte Kozmetike Kërkon të punësojë Shitese

Te kete eksperience dhe njohuri te mira ne fushen e estetikes. Te interesuarat te dergojne CV ne: skinlab.al@gmail.com, Adresa: Rr. "Xhorxh Bush", tek ura Tabakeve

Botuar më 23/04/2019

Kerkohet nje Estetiste

Per thonje me xhel. Me eksperience pune., Adresa: Rruga Sulejman Delvina, prane Diplomat 1

Botuar më 23/04/2019

Vesa Center Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune te pakten mbi 5 vjet. Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Vesa Center, prane Librit Universitar

Botuar më 23/04/2019