Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Parukeri Estetike SE & IS Kërkon të punësojë Parukiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Qëndra estetike, kozmetika, spa dhe shërbime
Parukeri estetike se & is, parukiere
Përshkrim

Me eksperience pune. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Don Bosko perballe me Vizion +


Botuar më 15/05/2019

Telefon