Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

E-MASAZHE DELIR Kërkon të punësojë Masazhatore

2 Vajza. Te jene me eksperience pune. Mosha 20-40 vjece. Te jene te komunikueshme, Ti...

Botuar me 10/09/2018

SALLON ESTETIK JURISTAL Kërkon të punësojë Parukiere

Te kete eksperience pune., Adresa: Kafe Flora, Rruga Mine Peza, perball Kafe Melburn

Botuar me 19/09/2018

Klinika Dentare Smile Kërkon të punësojë Sekretare

Te dije gjuhe te huaj. Te kete aftesi menaxhimi. Te interesuarat te kontaktojne ne nr.

Botuar me 19/09/2018

Laserway Clinic Kërkon të punësojë Pastruese

Puna me kohe te plote, mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Bllok

Botuar me 18/09/2018

Studio DASS Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme ose me %, Adresa: Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane karburant Alpet, kati II

Botuar me 18/09/2018

Chloe SPA & BEAUTY Kërkon të punësojë Masazhatore

Me eksperience pune, Adresa: Adresa: Tek Komuna e Parisit Perballe Qendres Kristal

Botuar me 17/09/2018

Sallon Lola Kërkon të punësojë Parukiere

- Estetiste. Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhammliku, 100m mbi karburant Kastrati

Botuar me 16/09/2018

Parukeri Gardenia Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Todi Shkurti, pallati Grand mbi tregun elektrik

Botuar me 14/09/2018

QENDRA KINEZE E MASAZHIT!! Kërkon të punësojë Masazhatore

PE MASAZH KURUES DHE MASAZH RELAKSUES. Mosha 18 – 35 vjeç. Me eksperience pune. Garantojme banimin falas (neqoftese nuk ka vend banim), Adresa: Tirane e re, rr. "Abdyl Frasheri", prane tregut Fruta Perime, kati II

Botuar me 14/09/2018