Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Parukeri Queen Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Zona Astirit, mbrapa kafe Oslo

Botuar më 22/01/2019

Kerkohen Stomatolog

(Femra & Meshkuj) te liçencuar. Te kete eksperience pune, Adresa: Perballe shkolles "Sami Frashri"

Botuar më 22/01/2019

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Estetiste

(manikyr, pedikyr, depilimi). Me eksperience pune.Paga fikse+ perqindje. kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 21/01/2019

"FRONTERA" QENDER MASAZH – ESTETIKE Kërkon të punësojë Estetiste

Ofrohet pagese e kenaqshme + perqindje (%), Adresa: Adresa: Tek Libri Universitar, mbi Raifaisen Bank.

Botuar më 20/01/2019

"FRONTERA" Qender Masazh / Estetike Kërkon të punësojë Masazhatore

Ofrohet pagese e kenaqshme + perqindje (%), Adresa: Adresa: Tek Libri Universitar, mbi Raifaisen Bank.

Botuar më 20/01/2019

Hairstylist "Jetmira Dushi" Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Te jete e afte ne proçesin e krehjes. Mosha 20 28 vjeç. Me eksperience pune. Puna nga e Marta ne te Shtune, e Diela dhe e Hena pushim., Adresa: ish Blloku

Botuar më 19/01/2019

QENDRA NEW LIFE Kërkon të punësojë Masazhatore

Te kete eksperience pune , Te kete force per te perballur masazhin , Te jene te edukuara dhe te shkathta , Preferojme te jene banuese ne Tirane, Adresa: Tek sheshi Willson , Tek Posta nr 8

Botuar më 19/01/2019

AURA BEAUTY CENTER Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune mbi 3 vjet. Te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Themistokli Germenji, Mbrapa RTSH-se)

Botuar më 19/01/2019

PARUKERI-ESTETIKE Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha 22-35 vjec, Adresa: Rruga Petro Korcori, prane Shkolles Vasil Shanto tek Keshi

Botuar më 18/01/2019

Parukeri Deluxe Beauty Center Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte shume te mira pune., Adresa: Prane Stacionit Trenit

Botuar më 18/01/2019