Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FARMACIST/E ENCHI Farmaci Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 50 000 |

Preferohet qe te pranoje te punoje ne orarin 9 me 7.per oret shtese ka pagese tjeter., Adresa: Rruga Ali shefqeti prane banesave sociale shkoze, Tiranë

Botuar më 01/10/2020
50 000

AGJENT SHITJESH KERKOHET

Paga: E kenaqshme |

Ne terren per zonen e veriut. Te kete patente mjeti. Telefonatat nga e hena ne te shtune ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 30/09/2020
E kenaqshme

SHITESE KERKOHET

Paga: E kenaqshme |

Kerkohet shitese ne dyqan ne Laprake. Telefonatat nga e hena ne te shtune ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 30/09/2020
E kenaqshme

FIZIOTERAPISTE SPA ELEONORA OFRON TRAJNIM FALAS

Paga: e kenaqshme |

Ose Masazhatore me te drejte punesimi, Adresa: Rruga Peti, tek kopeshti Zoologjik, Tiranë

Botuar më 29/09/2020
e kenaqshme

PARUKIERE Sallon Bukurie Shpresa Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe Restorant Gjelit dhe Astir

Botuar më 29/09/2020
e kenaqshme

ESTETISTE Parukeri- Estetike "Figurela" Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Per trajtime trupi dhe fytyre, me ekeperience pune, Adresa: Mbrapa ish-restorant Durresit

Botuar më 29/09/2020
paga e kenaqshme

PARUKIERE PARUKERI ESTETIKE Kërkon të punësojë

Paga: 50000 leke |

Primare , per me shume infro kontaktoni ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Tek Colombo 2, Liqeni i Thate, Tiranë

Botuar më 29/09/2020
50000 leke

FARMACIST/E Farmaci ITALPHARMA,me 15 vite eksperience ne treg kerkon te punesoje per farmacine e saj ne Tirane prane rruges se Kosovareve tek diga e liqenit artificial: 2 Farmacist/e.

Paga: PAGA per farmacistet do te jete motivuese dhe fleksibel ne perputhje me angazhimin dhe rezultatet ne pune. |

(nje pozicion eshte i vlefshem per drejtues/e teknike) me kohe te plote. Edukimi: E Diplomuar per Farmaci. Preferohet te kete mbaruar studimet e larta ne Itali ose ne Universitetin Katolik ''Zoja e Keshillit te Mire''. Kandidatet e interesuara per pozicionin e Drejtueses Teknike duhet te kene minimumi 3 vjet eksperiencë pune në të njëjtin profil dhe te jene te pajisur me licensen e Drejtueses Teknike. Aftësi të mira të gjuhës italiane dhe angleze. Preferohet te kene mbaruar studimet e larta ne programin e studimit 5- vjeçar per farmaci ne Itali ose ne nje program studimi ne gjuhen italiane (se paku te zoterojne shume mire gjuhen italiane). Te jene fleksibel ne orarin e punes, Adresa: Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne [email protected] ose te telefonojne ne

Botuar më 28/09/2020
PAGA per farmacistet do te jete motivuese dhe fleksibel ne perputhje me angazhimin dhe rezultatet ne pune.

PUNONJESE Parukeri - Estetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per thonj. Te dije te bej dhe manikyr pedikyre. Te kete eksperience pune mbi nje vit, Adresa: Kompleksi Magnet, rruga Frosina Plaku, Tiranë

Botuar më 28/09/2020
e kenaqshme

NDIHMESE Parukeri Moza Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere., Adresa: Rr. “Don Bosko”, Kompleksi Vizion Plus, kulla nr.5

Botuar më 28/09/2020
e kenaqshme
)