Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

INFERMIERE Azili "Ruaje Moshen" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote, me ose pa eksperience pune, Adresa: rruga: Mustafa Demiri, mbrapa shkolles Mihal Grameno

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

SANITARE Azili "Ruaje Moshen" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote, me ose pa eksperience pune, Adresa: rruga: Mustafa Demiri, mbrapa shkolles Mihal Grameno

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH Schwarzkopf Professional Albania Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Menaxher Shitjesh dhe Marketingu. Aplikantet duhet te dergojne CV brenda dates 25.01.2021 ne adresen e-meil: [email protected], Adresa: Rruga Sami Frashri perballe Drejtorise se Policise Tirane, Qendra Metropol, kti II, mbi dyqan swarovski

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

SHITESE DYQANI NATURA SIBERICA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç. Te kete aftesi te mira komunikimi dhe ne shitje. Te jete korrekte. Te kete mundesisht 2 vjet eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish Blloku, rr. "Brigada VIII".

Botuar më 16/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

MASAZHATORE Qendra e masazhit Fusion Kërkon të punësojë

Paga: Page baze dhe perqindje te larta |

Me ose pa eksperience pune, mosha 19-35 vjec, Adresa: Rruga Nikolla Jorga mbrapa Ish Ekspozites perballe me PDIU, Tiranë

Botuar më 16/01/2021
Page baze dhe perqindje te larta

INFERMIERE Klinika Orthodhokse "Ungjillëzimi" kërkon të punësojë Staf Mjekësor. Pozicioni: Infermiere Salle Kirurgjie

Paga: Pagese e negociueshme |

E diplomuar në një nga Universitetet e Akredituar, Universiteti i Infermierisë. Liçense Aktuale e Urdhrit të Infermierit për ushtrimin e profesionit. Eksperience pune në sallë. Punësimi: full-time 40 ore/javë, të interesuarit të dërgojnë cv-në në: [email protected], Adresa: Rr. "Dibrës", 159, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
Pagese e negociueshme

MJEK Klinika Orthodhokse "Ungjillëzimi" kërkon të punësojë Staf Mjekësor. Pozicioni: Mjek Gjinekolog/e

Paga: Pagese e negociueshme |

Puna me kohë Part-Time paradite. Te kene njohuri të mira në ekografi, të interesuarit të dërgojnë cv-në në: [email protected], Adresa: Rr. "Dibrës", 159, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
Pagese e negociueshme

SHITES/E Dyqan Kozmetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari i punes 6:30-14:00, Adresa: Tregu Medreses

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

SHITESE Dyqani Produkte natyrale M&D Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Qëllimi i punës:Përgjegjëse për keshillimin dhe shitjen e produkteve ne dyqanin tone .Njohuri shumë të mira profesionale të punësTe kete shkathtësi dhe te jete e gatshme për të ndihmuar.Te kete dëshirë dhe e interesuar për punë.Me kushte dhe pagese shume te mire.Te interesuarat te dergojne Cv e tyre ne :[email protected], Adresa: Rr Komuna Parisit, perball fushave te basketbollit Tirane

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

FARMACISTE Farmaci Verde Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e konsiderueshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Kavajes", Tirane. Lutemi dergoni CV ne: [email protected] ose kontakto ne

Botuar më 14/01/2021
Pagese e konsiderueshme
)