Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENTE SHITJESH Kompania CP Cosmetics me pervoje 20 vjecare ne tregun Shqiptare Kërkon të punësojë

Paga: baze+perqindje |

(F) per produkte kozmetike italiane (MESAUDA MILANO) me kohe te plote. Orari punes: 08:30: 15.00( e Diela pushim). Detyrat: Te prezantoje produktet ne cdo kozmetike e cdo parukeri. Kualifikimet/kerkesat:Te kete njohuri ne fushen e kozmetikes e parukerise. Patente te klasit B

Botuar më 12/04/2021
baze+perqindje

FARMACIST/E FARMACI AMOS kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin:

Paga: shume e kenaqshme |

Farmaciste (F) per turnin e pare dhe farmacist (M) per turnin e dyte., me ose pa eksperience pune, orari 08.00 -16.00. e diela pushim. te kene provimin e shtetit, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e mailit ose te kontaktojne ne nr e kontaktit ose whatsapp, Adresa: Zogu i Zi, Tiranë

Botuar më 09/04/2021
shume e kenaqshme

FARMACIST/E FARMACI AMOS kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin:

Paga: shume e kenaqshme |

PUNA VETEM DITEN E DIELE, me ose pa eksperience pune, te kene provimin e shtetit, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e mailit ose te kontaktojne ne nr e kontaktit ose whatsapp, Adresa: Zogu i Zi, Tiranë

Botuar më 09/04/2021
shume e kenaqshme

SHITESE Seventeen Cosmetics Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Pa angazhime te tjera., mosha deri ne 30 vjec , te interesuarat te dergojne cv ne adresen e email

Botuar më 08/04/2021
e kenaqshme

MANIKYRISTE SALLON BUKURIE Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa me % ose fikse |

Duhet te kete mjetet e punes. Klientele e siguruar, me eksperience pune jo me pak se 3 vite, ofrohen kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 08/04/2021
Pagesa me % ose fikse

MASAZHATORE QENDER MASAZHI Kërkon të punësojë

Paga: Page baze dhe perqindje te larta |

Me ose pa eksperience pune, mosha 19-35 vjec, Adresa: Rruga Nikolla Jorga mbrapa Ish Ekspozites perballe me PDIU, Tiranë

Botuar më 07/04/2021
Page baze dhe perqindje te larta

PERFAQESUES MJEKSOR FARMATECH shpk, me seli ne Tirane, distributor eskluziv i markave te njohura ne fushen e farmacise si: Lierac, Phyto, Jowae, Curasept, Curaprox, Isomar, Mister Baby, etj Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page fikse + bonus mbi shitjet |

(M/F). * Te kete arsimin e larte. * Te zoteroje patente te grupt B. * Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim produktesh. * Te jene te afte per pune ne grup. Preferohen me eksperience pune ne kete profil, dergoni cv ne: [email protected]

Botuar më 06/04/2021
Ofrohet page fikse + bonus mbi shitjet

PUNONJESE Parukeri - Estetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per thonj. Te kete paisjet e saj. Te dije te bej dhe manikyr pedikyre. Te kete eksperience pune mbi nje vit, Adresa: Kompleksi Magnet, rruga Frosina Plaku, Tiranë

Botuar më 06/04/2021
e kenaqshme

FARMACISTE DREJTUESE TEKNIKE FARMACI Kërkon të punësojë

Paga: PAGA E KENAQSHME |

ME LICENCE. OFROHEN KUSHTE TE MIRA PUNE, ME EKSPERIENCE, ORARE I PLOTE,, ., Adresa: ASTIR, RRUGA TEODOR KEKO

Botuar më 06/04/2021
PAGA E KENAQSHME

MENAXHER SHITJESH Schwarzkopf Professional Albania Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Menaxher Shitjesh. Aplikantet duhet te dergojne CV brenda dates 25.04.2021 ne adresen e-mail: [email protected], Adresa: Rruga Sami Frashri perballe Drejtorise se Policise Tirane, Qendra Metropol, kti II, mbi dyqan swarovski

Botuar më 05/04/2021
e kenaqshme
)