Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MASAZHATORE

DELIR MASAGGE

Kërkon të punësojë

Kriteret

2 Vajza. Te jene me dhe pa eksperience pune. Mosha 20-35 vjece. Te jene te komunikueshme

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Sheshi "Willson" Prane Nobis
Tiranë

Botuar më 08/10/2019

)