Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Estetiste

(manikyr, pedikyr, depilimi). Me eksperience pune.Paga fikse ose me perqindje kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar me 22/09/2018

Sallon per thonj Kërkon të punësojë Punonjese

Per: Manikyr, xhel, pedikur. Me eksperience pune. Pagesa ne baze te eksperiences se punes, Adresa: Tek fakulteti Juridik

Botuar me 21/09/2018

Sallon per thonj Kërkon të punësojë Punonjese

Per Depilim. Me eksperience pune. Pagesa ne baze te eksperiences se punes, Adresa: Tek fakulteti Juridik

Botuar me 21/09/2018

QENDER ESTETIKE/MASAZHI Kërkon të punësojë Masazhatore

/Menaxhere (i njejti person ti beje te dyja pozicionet), me eksperience pune, page e kenaqshme. Orari i punes diskutohet. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit

Botuar me 21/09/2018

Sallon Shtepia e Bukurise Kërkon të punësojë Ndihmes

Parukiere. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Besim Alla, afer kompleksit Cabej

Botuar me 20/09/2018

Kompania Web Marketing, me qellim rritje aktiviteti Kërkon të punësojë Operator

Account Manager dhe pozicione te ndryshme. Te dine Italisht, Anglisht, Gjermanisht. Ofrohen pagesa + bonuse te larta dhe kushte shume te mira pune, Tiranë

Botuar me 20/09/2018

G-STUDIO Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha 19- 35 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", Bllok

Botuar me 20/09/2018

SALLON ESTETIK JURISTAL Kërkon të punësojë Parukiere

Te kete eksperience pune., Adresa: Kafe Flora, Rruga Mine Peza, perball Kafe Melburn

Botuar me 19/09/2018

Klinika Dentare Smile Kërkon të punësojë Sekretare

Te dije gjuhe te huaj. Te kete aftesi menaxhimi. Te interesuarat te kontaktojne ne nr.

Botuar me 19/09/2018