Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Khloe Beauty Lounge Kërkon të punësojë Estetiste

Me eksperience pune. te kete eksperience ne depilim- me dyllin me spatull dhe leter, me dyllin e forte pa leter(me gisht). Te kete eksperience te mjaftueshme ne punimin e thonjeve(xhel, manikyr xhel, tipsa, akrelik). Te mos jete studente. Te mos kete impenjime te tjera, te mos jete fillestare, te mos jete ne pune tjeter. Paga shume e mire+7 % te fatures per cdo sherbim qe do te ofroje. Te mos kontaktojne personat qe nuk i permbushin keto kushte., Adresa: Zona e Bllokut

Botuar më 20/07/2018

Salloni "House of Nails Gisa" Kërkon të punësojë Estetiste

Me eksperience pune ne depilim dhe thonj, Adresa: Rr. "Bardhyl", perballe Bar Boca

Botuar më 19/07/2018

EURO FARMACI NE LAPRAKE AFER SPITALIT USHTARAK Kërkon të punësojë Farmaciste

Per orar te plote pune dhe turne te alternuar. Farmacistja duhet te kete marr provimin e shtetit

Botuar më 18/07/2018

Koslabor-Alb Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Me eksperience pune minimum 2 vjet. Njohja e gjuhes angleze perben avantazh. Te zoteroje leje drejtimi. Te kete aftesi komunikuese, te jete bashkepunues ne grup. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit ose te dergojne Cv ne adresen:, Tiranë, Adresa: Rr. Kongresi i Manastirit

Botuar më 17/07/2018

SALLON ESTETIK JURISTAL Kërkon të punësojë Parukiere

Te kete eksperience pune.Mosha deri ne 30 vjec., Adresa: Kafe Flora, Rruga Mine Peza, perball Kafe Melburn

Botuar më 16/07/2018

Klinik Dentare ne Bllok Kërkon të punësojë Asistente

Dentare/Stazhiere. Te kete njohuri te gjuheve te huaja. Mosha deri ne 35 vjeç

Botuar më 16/07/2018

ELISIR ESTETIKA, kerkon te punesoje 2 Vajza Masazhatore

Per zgjerim stafi. Me ose pa eksperience pune. Mosha deri 35 vjeç. Preferohen qe kane mbaruar ose qe ndjekin kurs Masazheri Estetike ose shkollen per Fizioterapi. Paga 40.000 leke + siguracion, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish universitetit New York

Botuar më 16/07/2018

FARMATECH shpk Kërkon të punësojë Farmacist/e

Me provim shteti. Pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. Perparesi perben mesatarja dhe gjuhet e huaja. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Na dergoni CV ne adresen: farmacia.farmatech@gmail.com

Botuar më 16/07/2018

Klinika Gjinekologjike Endoskopike GEA Kërkon të punësojë Infermiere

Arsimi: i larte, preferohet me eksperience pune., Tiranë, Adresa: Bulevardi "Zogu i pare", pallati 53,ne krah te fakultetit te shkencave,mbi Bar "New York",prane stacionit te trenit

Botuar më 15/07/2018