Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DEPO FARMACEUTIKE Kërkon të punësojë Prezantuese

Ose Prezantuese per produktet e depos.Te kene mbaruar per Mjekesi, Farmaci, Stomatologji. Page e kenqshme + siguracion. Puna ne terren. Te jene te komunikueshem dhe te paraqitshem, Adresa: Rruga "Ali Kelmendi", Kombinat

Botuar më 18/06/2018

KERKOHET Prezantues

PER PRODUKTE DENTARE. Te interesuarit te kene mbaruar shkollen: Mjek Stomatolog ose Laborant Dentar. Dergoni CV ne: info@realdent.al

Botuar më 17/06/2018

DIAMOND DENTAL Ofron Vende te lira pune per Laborant

Dentare vetem me eksperince pune. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV tek adresa e emailit, Adresa: 21 Dhjetori te kryqezimi

Botuar më 16/06/2018

PARUKERI "ELIOS IMAGE" Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga mbi nivelin e tregut. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane Olsos dhe market Joena

Botuar më 16/06/2018

E-MASAZHE DELIR Kërkon të punësojë Masazhatore

2 vajza. Mosha 20-40 vjece Te jene te komunikueshme, Tiranë, Adresa: Sheshi "Willson" Prane Nobis

Botuar më 15/06/2018

Chloe SPA & BEAUTY Kërkon të punësojë Parukiere

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune mbi 2 vjet, Tiranë, Adresa: Tek Komuna e Parisit Perballe Qendres Kristal

Botuar më 14/06/2018
e kenaqshme

Chloe SPA & BEAUTY Kërkon të punësojë Estetiste

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune mbi 3 vjet, Tiranë, Adresa: Tek Komuna e Parisit Perballe Qendres Kristal

Botuar më 14/06/2018
e kenaqshme

Parukeri Entela Kërkon të punësojë Punonjese

Parukerie. Me ose pa eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit

Botuar më 14/06/2018

NDRIODENT Kërkon të punësojë Laborant

/ Laborante Dentare. Te interesuarit te paraqiten me CV, ne klinike pas ores 4 pasdite nga e Hena ne te Premte, Adresa: Kryqezim i Farmacise 10, mbi Bar Friends

Botuar më 13/06/2018