Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Laserway Clinic Kërkon të punësojë Sanitare

Puna me kohe te plote, mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Bllok

Botuar më 10/12/2018

Chloe SPA & BEAUTY Kërkon të punësojë Masazhatore

Me eksperience pune, Adresa: Adresa: Tek Komuna e Parisit Perballe Qendres Kristal

Botuar më 09/12/2018

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir

Botuar më 08/12/2018

Bayer d.o.o. Representative Office in Albania Kërkon të punësojë Pergjegjese

E Pharmakovigjilences. -Leads and manages all PV activities in Albania.-Takes local QPPV role in the country in line with current legislation and is notified to localHealth Authority as Bayer’s contact point for safety related matters.-Assures among others the collection, review, processing and distribution of adverse eventinformation on a country level re¬gar¬ding the Bayer medicinal productsWe require the following qualifications and abilities from the candidate:? University degree (Medicine, Pharmacy)? Capabilities of good communication? Fluent English knowledge? Competency in MS office applicationsExperience in pharmacovigilance, regulatory and/or medical affairs constitutes anadvantage.WE OFFER:? Good working conditions? Continuous training and qualification? Good Salary with benefits accordingto performancePlease send your written application in English, a recent photo, an abridged curriculumvitae, a description of previous employment or professional activities and your telephonenumber or email where we could contact you.Send us your CV on:The deadline for application is until December, 2018

Botuar më 07/12/2018

Hidrosanitare Mario Kërkon të punësojë Menaxher

Me eksperience pune , paga e kenaqshme , te kete patente, Tiranë, Adresa: Theodhor Keko , Unaza e Re

Botuar më 06/12/2018

KERKOHET Dentist

DENTIST/E, E LICENSUAR, Adresa: Institut

Botuar më 06/12/2018

SALLON ESTETIKE KEJSI 1&2 Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Pagese e kenaqshme+siguracion, Adresa: Rr. "Kompleksi Manastirit", p.11, mbrapa Kompleksit Xhura, Porcelan

Botuar më 06/12/2018

Kompania IRIS COZMETIC sh.p.k Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ne sektorin e Detergjenteve & kujdesit personal. Të ketë mbaruar arsimin e lartë preferohet në Marketing, Administrim Biznesi; Eksperiencë Pune: Preferohet eksperienca e mëparshme në pozicione të ngjashme, jo më pak se 3 vjet. Të zotëroj leje drejtimi klasi “B”. Nese jeni te interesuar dhe plotesoni kriteret , dergoni Cv ne email si me poshte, Tiranë, Adresa: Autostrada TR-DR, Km 1 , prane spitalit Salus

Botuar më 05/12/2018

Qender estetike dhe parukeri Condor Kërkon të punësojë Parukiere

Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Adresa: Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave, qendra Condor, kati 3-te

Botuar më 04/12/2018