Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kacdedja Dental Grup Kërkon të punësojë Korrier

Puna me kohe te plote. Te kete motorrin e tij. Orari punes 09:00 - 18:00 nga e Hena ne te Shtune. Mosha e preferuar 25 - 35 vjeç. Paga e kenaqshme

Botuar më 25/04/2019

SALLON EVA STYLE Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 24/04/2019

Sallon Daries Kërkon të punësojë Parukiere

- Estetiste. Te kete eksperience pune, Adresa: Rruga Elbasanit, 50m siper Drejtorise se Higjenes

Botuar më 24/04/2019

Parukeri Estetike Borena Kërkon të punësojë Parukiere

/ Profesioniste per thonj me xhel. Me eksperience pune. Te interesuarat te kene aftesi te mira komunikimi si dhe te jene me pervoje pune, Adresa: Tek ura Tabakeve, prane lulishte “1 Maji”.

Botuar më 24/04/2019

Parukeri Estetike Borena Kërkon të punësojë Estetiste

/ Masazhiere. Me eksperience pune.Te interesuarat te kene aftesi te mira komunikimi si dhe te jene me pervoje pune, Adresa: Tek ura Tabakeve, prane lulishte “1 Maji”.

Botuar më 24/04/2019

SALLON ESTETIKE KEJSI 1&2 Kërkon të punësojë Punonjese

Per thojne me xhel. Prioritet prsonat qe kane njohuri dhe ne fushen e parukerisePaga 50.000 leke. Me eksperience pune mbi 2 vjet (te ket njohuri ne dizanje) 35544515067, Adresa: Rr. "Kompleksi Manastirit", p.11, mbrapa Kompleksit Xhura, Porcelan

Botuar më 24/04/2019