Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Depo Farmaceutike "Bylis Pharma" me vendndodhje ne Fier Kërkon të punësojë Farmaciste

Kushtet e meposhtme:*Te jete anetere e Urdherit te Farmacistit* Mosha nen 40 vjeç* Eksperience te meparshme pune* Njohuri te mira rreth gjuhes anglezeTe interesuarat te dergojne CV-te ne: logistics.bylispharma@hotmail.com

Botuar me 19/10/2018

Farmaci BLLOKU Kërkon të punësojë Farmaciste

Kandidatja duhet te plotesoj kushtet e meposhtme:* Te jete anetere e Urdherit te Farmacistit* Mosha nen 40 vjeç* Eksperience te meparshme pune* Njohuri te mira rreth gjuhes anglezeTe interesuarat te dergojne CV-te ne adresen: sales_farmaciblloku@hotmail.com, Adresa: Fier

Botuar me 19/10/2018

Eline paraqet pozicion te ri pune ne promovimin e produkteve te saj kozmetike tek mjeket dhe farmacistet. Perfaqesues

Kandidatja duhet te plotesoj kushtet e meposhtme:* Te kete mbaruar studimet e larta (preferohet: farmaci, biologji, histori, filologji, shkenca sociale etj). * Mosha nen 30 vjeç. * Njohuri te mira rreth gjuhes angleze. Te interesuarat te dergojne CV-te ne adresen: dolorezabarjamaj@hotmail.com

Botuar me 19/10/2018

Kompania IRIS COZMETIC sh.p.k. ne kuader te zgjerimit jane hapur pozicionet te reja si Kërkon të punësojë Agjente

/ Menaxhere Shitjesh. Kerkohet eksperience pune ne keto pozicione. Aplikoni me CV ne zyrat e Iris Cosmetic, Tiranë, Adresa: Autostrada TR-DR , Km 1, prane vodafone

Botuar me 17/10/2018

G-STUDIO Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha 19- 35 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", ne ish-Bllok

Botuar me 17/10/2018

Parukeri Kërkon të punësojë Ndihmese

PARUKIERE, me eksperience pune ne parukeri dhe estetike, Tiranë, Adresa: Mbrapa UET, pallatet Sinani

Botuar me 16/10/2018

Dyqan Kozmetike Kërkon të punësojë Punetore

Fabrike. Mosha mbi 35 vjec. Preferohet me eksperience pune. Te jene te paraqitshme, pa angazhime shkollore. Te interesuarat te dergojne me sms te dhenat e tyre tek numri i kontaktit, Tiranë

Botuar me 16/10/2018

Dyqan Kozmetike Kërkon të punësojë Vajza promocioni

/ Shitese. Te jene te paraqitshme, pa angazhime shkollore. Te interesuarat te dergojne me sms te dhenat e tyre tek numri i kontaktit, Tiranë

Botuar me 16/10/2018

Parukeri Estetike "Teuta" Kërkon të punësojë Parukiere

Te dije te beje edhe thonjt. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", ne krah te Colosseut

Botuar me 16/10/2018

SALLON ESTETIKE KEJSI 1&2 Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Pagese e kenaqshme+siguracion, Adresa: Rr. "Kompleksi Manastirit", p.11, mbrapa Kompleksit Xhura, Porcelan

Botuar me 16/10/2018