Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Recepsioniste

Kerkesat: 1-Te dije Anglisht, Italisht ne nivel Komunikues. 2-Mosha 25-35 vjeç. 3- Te dije Paketen Office 4- Puna me 2 turne, 11.00-17.00/ 17.00-23.00. Page dhe Kushte shume te kenaqshme, Adresa: Perballe Oslo-s tek 21 Dhjetori

Botuar më 22/04/2019

ELISIR ESTETIKA, kerkon te punesoje 2 Vajza Masazhatore

Per zgjerim stafi. Me ose pa eksperience pune. Mosha deri 35 vjeç. Preferohen qe kane mbaruar ose qe ndjekin kurs Masazheri Estetike ose shkollen per Fizioterapi. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish universitetit New York

Botuar më 22/04/2019

Kerkohet Farmacist/e

Turni i trete, Adresa: Tek spitali ushtarak

Botuar më 19/04/2019

SHTEPI TE MOSHUARISH Kërkon të punësojë Sanitare

Telefonatat nga ora 12.00+-19.00, Adresa: Rr. “Mustafa Demiri”.

Botuar më 19/04/2019

SHTEPI TE MOSHUARISH Kërkon të punësojë Infermiere

(F). Puna me turne. Telefonatat nga ora 12.00+-19.00, Adresa: Rr. “Mustafa Demiri”.

Botuar më 19/04/2019

OUT OR IN BEAUTY STUDIO Kërkon të punësojë Manikyriste

Me eksperience pune ne thonje me xhel, tipsa, etj. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa Kesh-it, blloku Vasil Shanto

Botuar më 19/04/2019

Farmaci Biovita Kërkon të punësojë Farmaciste

Part-time, me eksperience te pakten 1 vjecare. Rroga sipas kodit te punes

Botuar më 18/04/2019

Frida, Xhoi & Xhei (Fustane Nuserie) e cila kerkon te zgjeroje stafin e saj ne sektorin e shitjeve kerkon: Kërkon të punësojë Menaxhere shitjesh

Menaxherja e ardhme e shitjeve ne kompanine tone do te kete kontakt kryesisht me klientele te huaj. Kriteret: * Te dije te shkruaje dhe te flase shume mire anglisht. * Te dije programet baze te komjuterit. * Te jete e gatshme te udhetoje jashte vendit dhe te marre pjese ne panaire, takime, evente nderkombetare. * Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme, Adresa: Te interesuarat te paraqiten prane zyrave tona ne: Rr. “Myslym Shyri”, siper Sigurimeve Shoqerore. Orari pritjes 12:00 – 16:00

Botuar më 18/04/2019

Beautyline Kërkon të punësojë Shites/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 26.000 Leke |

Eksperience: 1 vit - 3 vjet, Tiranë, Adresa: Rr.Muhamet Gjollesha, Tirane

Botuar më 18/04/2019
Paga: 26000 Leke

SALLON BUKURIE NE BLLOK Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune min 2 vjet. Mosha 18-35 vjec. Te jete e komunikueshme dhe e paraqitshme, Tiranë, Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", ne ish-Bllok

Botuar më 18/04/2019