Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Klinik Dentare ne Bllok Kërkon të punësojë Asistente

Dentare/Stazhiere. Te kete njohuri te gjuheve te huaja. Mosha deri ne 35 vjeç

Botuar më 16/07/2018

ELISIR ESTETIKA, kerkon te punesoje 2 Vajza Masazhatore

Per zgjerim stafi. Me ose pa eksperience pune. Mosha deri 35 vjeç. Preferohen qe kane mbaruar ose qe ndjekin kurs Masazheri Estetike ose shkollen per Fizioterapi. Paga 40.000 leke + siguracion, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish universitetit New York

Botuar më 16/07/2018

FARMATECH shpk Kërkon të punësojë Farmacist/e

Me provim shteti. Pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. Perparesi perben mesatarja dhe gjuhet e huaja. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Na dergoni CV ne adresen: farmacia.farmatech@gmail.com

Botuar më 16/07/2018

Klinika Gjinekologjike Endoskopike GEA Kërkon të punësojë Infermiere

Arsimi: i larte, preferohet me eksperience pune., Tiranë, Adresa: Bulevardi "Zogu i pare", pallati 53,ne krah te fakultetit te shkencave,mbi Bar "New York",prane stacionit te trenit

Botuar më 15/07/2018

Qendra Elitare Dimension SPA dhe Fizioterapi Kërkon të punësojë Masazhatore \ fizioterapiste

Per qenden ne tirane si dhe per SEZONIN E VERES Resortet me te mbrekullueshme ne bregdetin e jugut. Masazhatore/Fizoterapiste. Mosha 20-37 vjece me/ ose pa eksperience pune, te jete e paraqiteshme dhe e komunikueshme, e afte te punoje ne grup. Ofrojme nje mundesi te shkelqyer punesimi me kliente te perzgjedhur, Kontrate pune, Adresa: Rr"Beqir Luga",farmacia 5,tek Pazari i Ri

Botuar më 14/07/2018

Studio DASS Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme ose me %, Adresa: Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane karburant Alpet, kati II

Botuar më 13/07/2018

E-MASAZHE DELIR Kërkon të punësojë Masazhatore

2 vajza. Mosha 20-40 vjece Te jene te komunikueshme, Tiranë, Adresa: Sheshi "Willson" Prane Nobis

Botuar më 12/07/2018

“Eni Lena Hair & Make Up” Kërkon të punësojë Parukiere

Te jete serioze dhe korrekte ne pune. Ofrohet pagese shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Adresa: Mbrapa Muzeut Kombetar, tek Piazza

Botuar më 12/07/2018

Sallon Bukurie Kërkon të punësojë Punonjese

Me eksperience pune ne Parukeri - Estetike. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe Restorant Gjelit dhe rr. "Komuna e Parisit"

Botuar më 12/07/2018