Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 22/06/2018

Parukeri Kërkon të punësojë Punonjese

Per thonj me xhel. Te kete materialet e veta, Adresa: Prane pallatit te sportit "Asllan Rusi"

Botuar më 22/06/2018

FARMATECH shpk Kërkon të punësojë Perfaqesues

- Farmaciste per ne depo. Kandidatet per perfaqesues mjekesor duhet te kene mbaruar shkollen e larte ne nje nga deget e meposhtme: Farmaci, Mjekesi, Stomatologji, Biologji - Te njohe gjuhe te huaja, ka perparesi gjuha Italiane - Te jete elokuent dhe i komunikueshem - Kerkohet disponibilitet per levizje jashte Tirane per perfaqesuesin mjekesor. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi Dergoni CV ne: ermelaselimi@gmail.com

Botuar më 22/06/2018

SALLON VISI Kërkon të punësojë Berber

2 Persona. Te kene eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek Astiri

Botuar më 21/06/2018

Laborator Dentar Kërkon të punësojë Laborant

/ Laborante. Te kete eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Tish Dahija, Komuna e Parisit

Botuar më 21/06/2018

Kompani lider ne industrine e produkteve profesionale Revlon Profesional Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Paga baze plus komision mbi shitjet, mosha: 22-35 vjec, te jete me eksperience profesionale, aftesi ne komunikim, organizim, Microsoft Office, te kete patente makine, Tiranë

Botuar më 20/06/2018

Qender estetike Kërkon të punësojë Punonjese

PER THONJ. Me eksperience pune., Adresa: rruga komuna e parisit, prane lulishtes

Botuar më 20/06/2018

Parukeri Estetik Nila Fashion Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Bardhyl”, perballe Kafe Mulliri I vjeter

Botuar më 20/06/2018

YOUR GYM Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet te jete me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr."Bedri Karapici", perballe Amerikan 3

Botuar më 19/06/2018