Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

E-MASAZHE DELIR Kërkon të punësojë Masazhatore

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Qëndra estetike, kozmetika, spa dhe shërbime
E-masazhe delir, masazhatore
Përshkrim

2 Vajza. Te jene me dhe pa eksperience pune. Mosha 20-35 vjece. Te jene te komunikueshme, Tiranë, Adresa: Sheshi "Willson" Prane Nobis


Botuar më 10/07/2019

Telefon