Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASISTENTE Klinike Dentare Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqshme |

Dentare. Preferohet Infermiere, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 16/12/2019
Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqshme

PARUKIERE CENTRO BENESSERE JONA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune (minimumi 2 vjecare ), te jete e komunikueshme , te jete fleksibel me oraret , paga teper e kenaqshme., Adresa: Rruga Rrapo Hekali, ngjitur me piceri Casablanca Ose ngjitur me lokal Amour

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

MASAZHATORE Qender estetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

PARUKIERE Sallon Kleja Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga Thesarit, prane Freskut

Botuar më 11/12/2019
Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune

PERFAQESUES MJEKSOR Partners Pharma Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: microsoft office, me ose pa eksperience, makine dhe telefon i paguar, Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES (Per shperndarje pajisjesh mjekesore e ortopedike), te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
E kenaqshme

SHOFER GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

(Per shperndarje pajisjesh mjekesore e ortopedike), te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
E kenaqshme

INFERMIERE La Clinique de Paris Tirana Klinik e Medicnes Regjenerative Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: sipas marreveshjes |

Arsimi: master niv.1 - master niv.2, Licence, Adresa: Rr. Ibrahim Rugova 21/4; Tirana, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
sipas marreveshjes

SHITESE Bizhuteri "Fredo" Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke + siguracion |

Per tek Tregu i Medresese. Orari punes 07:30 - 14:30, Adresa: Tek Tregu i Medresese

Botuar më 09/12/2019
25.000 leke + siguracion
)