Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES PARUKIERE Parukeri Estetike Ori Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio)

Botuar më 22/01/2020
e kenaqshme

PARUKIERE CENTRO BENESSERE JONA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune (minimumi 2 vjecare ), te jete e komunikueshme , te jete fleksibel me oraret , paga teper e kenaqshme., Adresa: Rruga Rrapo Hekali, ngjitur me piceri Casablanca Ose ngjitur me lokal Amour

Botuar më 22/01/2020
e kenaqshme

PUNETORE PARUKERI GENA

Paga: e kenaqshme |

Per thonjte. Me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
e kenaqshme

ESTETISTE PARUKERI GENA

Paga: e kenaqshme |

(Per Depilim) Me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 21/01/2020
e kenaqshme

KOORDINATORE Talise Beauty & Spa Nje qender e Re ne Tirane ne fushen e Estetikes dhe Beauty ofron mundesi punesimi ne pozicionin

Paga: e kenaqshme |

Minimalisht mbi 2 vite eksperince pune. Te dije shume mire Anglisht. Aftesi te Shkelqyera te punuarit ne grup. Aftesi te mira komunikuese dhe organizuese. Te jete bashkepunuese, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 20/01/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES KERKOHET

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES (Per shperndarje pajisjesh mjekesore e ortopedike), te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
E kenaqshme

PUNONJESE Parfumeri Cleopatra Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

2 Vajza njera te jete per promocion te Toptani , dhe tjetra per shitje tek dyqani ne Xhamllik , mosha nga 18 deri 25 vjec , mundesisht te dine gjuhen angleze , ju lutem paraqituni me CV tek dyqani i Toptanit kati 2, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
e kenaqshme

MASAZHATORE Qendra e masazhit Fusion Kërkon të punësojë

Paga: Page baze dhe perqindje te larta |

Me ose pa eksperience pune, mosha 18-40 vjec, Adresa: Rruga Nikolla Jorga mbrapa Ish Ekspozites perballe me PDIU, Tiranë

Botuar më 19/01/2020
Page baze dhe perqindje te larta

PARUKIERE Parukeri Vjollca Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mbi 3 vite, mosha 20-40 vjec, Adresa: Rruga Shefqet Musaraj,mbrapa EUT, Tiranë

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Art of Beauty Sallon Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Estetiste. Me eksperience pune te pakten 2 vjet. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi, sheshi "Karl Topia", pallati 15 katesh

Botuar më 16/01/2020
e kenaqshme
)