Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BERBER BARBER SHOP SALLON BERBERI I SAPO HAPUR, ME KLIENTELE RREGULLT DHE POZICION TE FAVORSHEM Kërkon të punësojë

Paga: PAGE E KENAQSHME OSE ME % 50-50 |

Me eksperience pune, mosha 20-30 vec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 DHJETORI AFER POSTES NE RRUGE KRYESORE

Botuar më 28/05/2020
PAGE E KENAQSHME OSE ME % 50-50

ESTETISTE MY SPA TIRANA Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”, mbrapa Big Market

Botuar më 27/05/2020
E KENAQSHME

ESTETISTE EM ILSALLONE Kërkon të punësojë

Paga: me perqindje ose kerkohet te ndahet qeraja (partnere biznesi) |

Per thonjte, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: rr. Fatmir Haxhiu, mbrapa ETC, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
me perqindje ose kerkohet te ndahet qeraja (partnere biznesi)

STOMATOLOGE Klinika Dentare MasterDent kerkon te punesoje: Mjeke Stomatologe

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Komuna Parisit, rr."Medar Shtylla", kompleksi Kika 2

Botuar më 23/05/2020
Ofrohet pagese e mire

RECEPSIONISTE Dental Med Austria Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

ASISTENT/E Dental Med Austria Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Preferohet te kete mbaruar shkollen per Asistente Dentare ose Infermieri, kushte shume te mira pune., Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

FARMACIST/E E Farma.al Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te kete marre provimin e shtetit, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Luigj Gurakuqi", prane pazarit te ri

Botuar më 22/05/2020
Ofrohet pagese e mire

BERBER Sebi Sallon Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 30 vjec, Adresa: Rruga e Dibres, Tiranë

Botuar më 22/05/2020
e kenaqshme

MANIKYRISTE TALISE BEAUTY&SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Aplikantja duhet te plotesoje kriteret si me poshte : Eksperience pune 2 vjet ne kete fushe.Te jete komunikueshme, Bashkepunuese me koleget, Korrekte ne pune, personat e interesuar te dergojne cv-ne ne adresen e emailit, Adresa: Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 21/05/2020
e kenaqshme

BERBER FRIENDS BARBER NE TIRANE Ofron mundesi punesimisi:

Paga: Paga konkuruese ne treg |

Korrekt me oraret dhe bashkepunues, eksperience ne trajtimet e fytyres (perben perparesi), duhet te njohin trendet e fundit. te jete i komunikueshem dhe social., mundesi promovimi dhe trajnime te specializuara. kontrate e rregullt. ambjent shume komod pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne email-in, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 21/05/2020
Paga konkuruese ne treg
)