Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BEAUTY CENTER LINDA Kërkon të punësojë Parukiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Qëndra estetike, kozmetika, spa dhe shërbime
Beauty center linda, parukiere
Përshkrim

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga "Teodor Keko", Astir


Botuar më 11/01/2019

Telefon
Email