Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STOMATOLOGE Kerkohen

Paga: me perqindje |

Me eksperience pune. Te jene te paisur me urdherin e mjekut, Adresa: Qender Babrru, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
me perqindje

PARUKIER Nail Louge by OPI ne Teg Kërkon të punësojë

Paga: me page fikse ose me perqindje |

Profesionist (Meshkuj / Femra)., me eksperience pune, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
me page fikse ose me perqindje

BERBER Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me ekspeience pune. Klientele te rregullt, Adresa: 50m poshte Bar Glow, perbale Harry Fults

Botuar më 16/10/2019
e kenaqshme

AGJENTE SHITJESH Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme+ perqindje nga shitjet |

Per shitje produktesh parukerie, me eksperience pune, Adresa: Rr. Marko Bocari, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqeshme+ perqindje nga shitjet

RROBAQEPESE GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET RROBAQEPESE PER LINJE PRODHIMI. ORARI I PUNES: 8.00-16.00. E DIELA PUSHIM, te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
E kenaqshme

SHOFER GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET SHOFER PER SHPERNDARJE PAJISJESH. ORARI I PUNES: 14.00-21.00, te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
E kenaqshme

PUNETORE Parukeri Golden Hair Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire + siguracionet |

Adresa: Afer Qendres Kristal Center, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
Shume e mire + siguracionet

SHITESE Beautyline Kompania jone eshte prej 20 vitesh ne tregun vendas persa i perket produkteve kozmetike dhe pajisjeve estetike. Operon me me shume sesa 15 pika ne Shqiperi Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e pjesshme | Paga: 26000 (bruto) |

Arsimi: i larte - i mesem - mesem profesional, te jete e disponueshme te punoje me turne, eksperience ne shitje dhe ne maredhenie me klientet, 25-35 vjec, elbasan & tirane, kushte komode pune, staf miqesor dhe stabilitet, dergoni cv ne nr e whats up ose ne email, Adresa: Tirane dhe Elbasan, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
26000 (bruto)

PUNONJESE Qender estetike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

PER THONJ. Me eksperience pune., Adresa: Rruga Komuna e Parisit, prane lulishtes

Botuar më 15/10/2019
e kenaqeshme

PERFAQESUES MJEKSOR FARMATECH shpk Kërkon të punësojë

Paga: e konsiderueshme |

Puna Full Time. Te kene mbaruar shkollen e larte ne nje nga deget: -Farmaci, Mjekesi, Stomatologji ose Biologji. Detyrat Kryesore:- Te njohe gjuhe te huaja, ka perparesi gjuha Italiane. - Te jene elokuent dhe te komunikueshem- Kerkohet disponibilitet per levizje jashte Tirane. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Dergoni CV ne: info@farmatech.net

Botuar më 14/10/2019
e konsiderueshme
)