Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Revive SPA Kërkon të punësojë Masazhatore

Paga: 400 euro/muaj |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Nikolla Tupe", pallati 2/1 Bodrum - Njesi bashkiake nr.5

Botuar me 21/10/2018
400 euro/muaj

Kozmerik Dimo Center Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience / njohuri ne kozmetike dhe parfumeri. Mosha deri ne 30 vjeç. Puna full time, Adresa: Rr. “vaso Pssha ”, ish Blloku, prane ish Mjelmes

Botuar me 20/10/2018

SPA ZONE & BEAUTY Kërkon të punësojë Masazhatore

Femer, me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme+ %. Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga e Kosovareve, prane Universitetit Marin Barleti

Botuar me 20/10/2018

Parukeri Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha deri ne 35 vjeç, Adresa: Fresku

Botuar me 19/10/2018

Klinika Komuna e Parisit Kërkon të punësojë Farmacist/e

Kontrata: Kohe e plote |

Grupi yne i perbere nga nje rrjet farmcasih ne Tirane, kerkon te punesoj tre farmacist/e me kohe te plote. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe nje ambjent profesinal me mundesi zhvillimi ne karriere.Duke qene nje grup i strukturuar dhe me eksperience, njekohesisht ne rritje te vazhdueshme, mundesite e zhvillimit dhe bashkepunimit jane te shumta.Te gjithe personat e interesuar, te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar me 19/10/2018

Eline paraqet pozicion te ri pune ne promovimin e produkteve te saj kozmetike tek mjeket dhe farmacistet. Perfaqesues

Kandidatja duhet te plotesoj kushtet e meposhtme:* Te kete mbaruar studimet e larta (preferohet: farmaci, biologji, histori, filologji, shkenca sociale etj). * Mosha nen 30 vjeç. * Njohuri te mira rreth gjuhes angleze. Te interesuarat te dergojne CV-te ne adresen: dolorezabarjamaj@hotmail.com

Botuar me 19/10/2018

Farmaci BLLOKU Kërkon të punësojë Farmaciste

Kandidatja duhet te plotesoj kushtet e meposhtme:* Te jete anetere e Urdherit te Farmacistit* Mosha nen 40 vjeç* Eksperience te meparshme pune* Njohuri te mira rreth gjuhes anglezeTe interesuarat te dergojne CV-te ne adresen: sales_farmaciblloku@hotmail.com, Adresa: Fier

Botuar me 19/10/2018