Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES KERKON TE PUNESOJE: Marangoz

Marangoz. Me eksperience pune ne: Prerje Metali, Saldim, Punime Hekuri, etj. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 18/03/2019

KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES KERKON TE PUNESOJE: Saldator

Saldator. Me eksperience pune ne prerje metali, saldim, punime hekuri, etj. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 18/03/2019

Gomisteri ne Durres Kërkon të punësojë Gomist

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Shkozet, Durres

Botuar më 15/03/2019

Servis Joni Kërkon të punësojë Mekanik

– Xhenerik. Me eksperience pune, Adresa: Paskuqan

Botuar më 15/03/2019

Firme Duralumini Kërkon të punësojë Specialiste

/ Punetore per Tirane dhe Durres. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne sms, Tiranë

Botuar më 13/03/2019