Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Punetor

Ne perpunimin e Inoksit dhe ne sektorin e Montimit. Te interesuarit te kene arsimin e...

Botuar më 14/11/2018

KERKOHET Ndihmes saldator

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Sauk

Botuar më 16/11/2018

SERVIS HMK Kërkon të punësojë Stukator

- Bojaxhi makinash. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, ne krah te pallatit te Brigadave, midis hotel Agron dhe Brilant

Botuar më 16/11/2018

SERVIS HMK Kërkon të punësojë Mekanik

- Xhenerik. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, ne krah te pallatit te Brigadave, midis hotel Agron dhe Brilant

Botuar më 16/11/2018

KOMPANIA H.L GROUP BMW ALBANIA Kërkon të punësojë Mekanik

Me eksperience per Autoservis. Kandidatet te jene korrekte dhe te pergjegjshem. Kushtet e punes dhe paga shume te mira.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin ose duke derguar CV aplikimi ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 15/11/2018

KOMPANIA H.L GROUP BMW ALBANIA Kërkon të punësojë Shites

Me eksperience per pjese kembimi. Te njohe market BMW, Benz, Audi. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e cel ose ne adresen e emailit:, Tiranë

Botuar më 15/11/2018

Xhi & Son Sh.P.K Kërkon të punësojë Saldator

Orari punes 07:30-16:00. Paga fillestare 40.000 leke, ofrohet ngritje e rroges ne baze te aftesive te punes. Siguracion i paguar nga firma, Adresa: Ish Uzina Partizani, rr. “Ibrahim Pashe Bushatliu”, Tirane

Botuar më 14/11/2018

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Punetor

Ne perpunimin e Inoksit dhe ne sektorin e Montimit. Te interesuarit te kene arsimin e mesem dhe te disponojne patente per makine, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 14/11/2018

Fabrika e Prodhimit te paneleve sanduic “Isoteck Italba” sh.p.k ne Durres Kërkon të punësojë Punonjese

( Femer) qe te jete e diplomuar ne Ekonomik ose Menaxhim, te njohe shume mire gjuhen Italiane. Avantazh ka dhe gjuha Angleze, Adresa: Shenavlash Durres.

Botuar më 12/11/2018