Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Firma Shpigel Glass Kërkon të punësojë Specialist

/ Ndihmes ne fushen e aluminit, fasade e ventiluar dhe xhame, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Vaqarr Tirane

Botuar më 20/08/2019

ARREDO FAB STUDIO, i cili kerkon te shtoje personel ne sektorin e shitjeve, kerkon te punesoje: Prezantuese

Produktesh per Elektro-Shtepiake. Te kete aftesi ne shitje. Mosha deri 35 vjeç. Te kete arsimin e larte. Te kete njohuri te gjuhes Italiane. Transport i siguruar, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 19/08/2019

ARREDO FAB STUDIO, i cili kerkon te shtoje staf ne sektorin e Mobilerise kerkon te punesoje: Kërkon të punësojë Marangoz

Specialist. Mosha deri 45 vjeç. Avantazh kane personat me patente makine. Transport i siguruar, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 19/08/2019

Kerkohet Specialist

Piegatrice.Te kete eksperience pune Paga e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Vore

Botuar më 16/08/2019

Dea shpk Kërkon të punësojë Punetor

Dhe punetore per sistemime, amballazhime dhe pune te tjera. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "5 Maji", tek ish Kombinati Mishit, tregu Medresese

Botuar më 13/08/2019

Dea Shpk Kërkon të punësojë Pergjegjese

Reparti, profili tekstil. Paga shume e mire, Adresa: Rr. "5 Maji", tek ish Kombinati Mishit, tregu Medresese

Botuar më 13/08/2019

Servis 7-Seven Autos-RDB Kërkon të punësojë Inxhinier mekanik

Te kete njohuri xhenerike dhe motorrike, me eksperience pune dhe orar te plote pune i siguruar. Paga mujore fillon nga 40.000 leke, e diskutueshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel te afishuar, Tiranë, Adresa: Prane Spitalit Amerikan 3, Rr Misto Mame

Botuar më 12/08/2019

ART METAL ALBANIA Kërkon të punësojë Saldator

Te jete specialist per porta, kangjella dhe shkalle. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, prane kompleksit Asllan Lala

Botuar më 12/08/2019