Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EASY RENT A CAR Kërkon të punësojë Specialist

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |
Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Punime mekanike dhe shërbime
Easy rent a car, specialist
Përshkrim

Shitje. Kandidatet e pershtatshem preferohen te kene eksperience pune ne shitje. Te kene njohuri te gjuhes Angleze. Te jene te komunikueshem dhe efikas ne pune. Te kene njohuri dhe pasion per makinat. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te aplikojne nepermjet emailit:, Adresa: Zogu i zi , pall Teknoprojekt, kati 2, ngjitur me Ring Center

Paga: e kenaqshme dhe siguracione

Botuar më 12/07/2019

Telefon
Email