Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EASY RENT A CAR Kërkon të punësojë Mekanik

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |
Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Punime mekanike dhe shërbime
Easy rent a car, mekanik
Përshkrim

Te kene ndjekur kurs ose shkolle ne degen e mekanikes. eksperience pune ne kete pozicion, te jene korrekt dhe te perkushtuar ne pune. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te aplikojne nepermjet emailit, Adresa: Zogu i zi , pall Teknoprojekt, kati 2, ngjitur me Ring Center

Paga: e kenaqshme dhe siguracione

Botuar më 12/07/2019

Telefon
Email