Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEKANIK Servis Makinash / Lavazh "Elite" kerkon te punesoje: Mekanik – Elektroaut

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Laprake, 500m larg sheshit Shqiponja

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

LAVAZHIER Servis Makinash / Lavazh "Elite" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Laprake, 500m larg sheshit Shqiponja

Botuar më 07/03/2021
e kenaqshme

PUNETOR EBEZLA SHPK Prodhim dhe Montim Ulluqesh Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te larta |

Per Prodhim dhe Montim te ulluqeve te profileve te ndryshme te llamarines. Mundesisht me eksperience pune, Adresa: Kamez

Botuar më 07/03/2021
Ofrohen pagesa te larta

PERGJEGJES LINJE Ndermarrja Albatex Sh.p.k. e cila operon ne fushen e prodhimit te motorave elektrike hap vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

· Mosha nga 25-35 vjec· Te kete mbaruar arsimin e mesem (profesional ose jo)· Te jete i afte te komunikoje italisht ne te folur dhe ne te shkruar· Te kete eksperienca te ngjashme ne ndjekje dhe menaxhim te linjes se prodhimit ne fabrika prodhuese· Te kete njohuri te perdorimit te kompjuterit, paketes Microsoft Office, email etj· Te zoteroje patente· Mbi te gjitha te kete deshire per te punuar, per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni cv ne: [email protected] & [email protected] juaj eshte e sigurt dhe do te trajtohet ne konfidencialitet te plote., Adresa: Zona industriale ne autostraden Tirane-Durres, kilometri 6, mbas QTU, prane Vodafone Tirane.

Botuar më 05/03/2021
e kenaqshme

SALDATOR AMV CONSTRUCTION Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi Blu, kryqezimi i Zallherrit

Botuar më 05/03/2021
Pagesa e kenaqshme

INXHINIERE ECIT shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Punonjese me profesion inxhiniere, mbi 30 vjec, kushte te mira pune, Adresa: Rruga Komuna e Parisit

Botuar më 01/03/2021
e kenaqshme
)