Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SALDATOR KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES, kerkon te punesoje: Saldator - Montues

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune ne Saldim e Montim. Mosha deri 38 vjeç., Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne: 0697052509

Botuar më 02/07/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SPECIALIST KOMPANIA SONI DURAL Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

(2 punonjes) Duralumini. Te kene eksperience pune ne Montim dhe Prodhim. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. 0698777375, Adresa: Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 01/07/2020
Ofrohet pagese e mire

TEKNIK ARREDO FAB STUDIO, kerkon te punesoje: Teknik Frigoriferi per Paisje Industriale

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Transport i siguruar. Kontaktoni ne: 0682033763, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 29/06/2020
e kenaqshme

SPECIALIST MARANGOZ ARREDO FAB STUDIO, kerkon te punesoje per zgjerim stafi:

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri 45 vjeç. Transport i siguruar. Kontaktoni ne: 0682033763, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 29/06/2020
e kenaqshme
Botuar më 29/06/2020
e kenaqshme

ELEKTROAUT Auto Servis Servis per autovetura, i pajisur me makineri bashkekohore

Paga: e kenaqshme |

/ Xhenerik. Te kete eksperience pune, Adresa: Selite

Botuar më 29/06/2020
e kenaqshme

PUNETOR Repart me punime hekuri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Pa eksperience, Adresa: Babrru

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme

XHENERIK Servis Makinash Elite kerkon te punesoje: Xhenerik – Elektroaut

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Laprake, 500m larg sheshit Shqiponja

Botuar më 25/06/2020
e kenaqshme

BOJAXHI KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune ne karroceri dhe stukime. Mosha deri ne 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne: 0697052509

Botuar më 25/06/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme
)