logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1034920
njoftime-Gazeta-Celesi_17113654829407466869_29836.jpg

** SHITET BIZNES DYQAN LULESH “OURWAYFLOWERS” – * ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH!

€ 10.000

Tirane • Albania

Përshkrimi

** SHITET BIZNES DYQAN LULESH “OURWAYFLOWERS” – * ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH!

* TOTALISHT I KOMPLEUAR ME TE GJITHA PAISJE T E NEVOJSHME DHE ME LLOGARI NE RRJETE SOCIALE, FB, INSTAGRAM, TIK TOK DHE WEB., * NE QENDER TE TIRANES, RR. “FORTUZI”, PRANE SHKOLLES DE RADA.

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Biznesi

Publikuar më 25/03/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin