Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PORCELAN

jepet me qera | 280 M2 | 800 Euro

Magazine, 280 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 15/09/2019
800,00 euro

DURRES

Kater Rruget e Shijakut ish karro-qerrja | 500 M2 | 85.000 Euro

Shitet Magazine, 500 M2, 2 ambjente, totali i kateve 1, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 13/09/2019
85.000,00 euro

RR. “ARTAN LENJA”

mbrapa ING | 50 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 50 M2, me oborr 30m, lartesi 4m.

Botuar më 13/09/2019
50.000 leke

RRUGA "TEODOR KEKO"

unaze e re, Astir | 200 M2 | 100.000 Leke

Ne rruge kryesore, jepet me qera magazine, 200 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 13/09/2019
100.000 leke/muaj

RR. “MYSLYM KETA”,

tek Kafja e Rremes | 300 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera njesi sherbimi, 300 M2, lartesi 4m, tualet. I pershtatshem per çdo lloj biznesi si dhe Jepen me qera 2 dyqane 62 dhe 58 M² me tualet.Te pershtatshem per biznese te ndryshme.250 E secili. Njesia 300m cmimi

Botuar më 12/09/2019
50.000 leke

RRUGA BAKALLI

Yzberisht | 140 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, kati 1, gjendja: e re

Botuar më 12/09/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine ose servis, 120 M2, 1 banjo, e pershtatshme per rrobaqepsi, depo farmacie ose per vendosje mallrash industriale te ndryshem, libra etj. Nuk ka lageshti dhe eshte me ajrosje.

Botuar më 11/09/2019
26.000 leke/muaj

LAGJIA 1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 10/09/2019
39.000 leke/muaj

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

MBRAPA COCA-COLES | 920 M2 | 5.200 Euro

Magazine me qira. Lartesia 10 metra. Zyra 400 m2 ne dy kate. sip, 920 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
5.200,00 euro/muaj

PARKU LOGJISTIK I TIRANES

200m larg nga Autostrada | 1.200 M2 | 3 Euro

Magazinë doganore me qira, lartësia është 13.75 m. Ka dyer për rimorkio. Ka shumë hapësirë parkimi për makina të vogla. Magazina e pajisur me sistemin e mbrojtjes nga zjarri.Siguria (duke përfshirë rojet private dhe sistemin e kamerave)Çmimi i qirasë eshte + TVSH. Tarifa e Mirëmbajtjes 0.2 Euro/m2/muaj. sip., 1.200 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
3,00 euro/m²