Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ZALLIT

tek rrethrrotullimi | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 22/03/2019
35.000 leke/muaj

DOMJE TEK MAGAZINAT E QTU

Domje tek Magazinat e QTU | 205 M2 | 600 Euro

Ne Tirane prane magazinave te QTU jepet me qera ndertese me siperfaqe 205 m2 dhe lartesi 4,8 metra. Ndertesa ka dhe nje oborr te rrethuar perpara saj qe sherben si parkim mjetesh. Ambjenti eshte i pershtatshem per magazine, servis makinash, repart pune per marangoz duralumin etj.Cmimi 600 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 205 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/03/2019
600,00 euro/muaj

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar më 20/03/2019
40.000 leke

GJIROKASTER

Ish NSHN | 790 M2 | 300.000 Euro

Shitet objekt 4+1, 790 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 20/03/2019
300.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES

Ne Kashar | 300 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira magazine me lartesi 5m, e pershtateshme per aktivitete te ndryshme, 300 M2, vendparkim, oborr, bosh, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, kati 3, Tirane,

Botuar më 19/03/2019
1.500,00 euro/muaj

KOMBINAT

jepet me qera Kapanon | 600 M2 | 3.600 Euro

E sapo ndertuar, panele sanduic, cilesi e larte, oborr 620 m², parking, kamera sigurie, sistem kundra zjarrit, ndricim natyral, me projekt qe mund te behet ndarje per 2 kate dhe siperfaqa e kapanonit behet 1200 m². Ne cmim perfshihen dhe taksat, 600 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/03/2019
3.600,00 euro

PEZE

prane fushes se sportit | 190 M2 | 250 Euro

Jepen me qera 2 magazina, 190 M2, 5 m e larte dhe 200m² 4m e larte + 200m oborr. Secila

Botuar më 19/03/2019
250,00 euro

RR. IBRAHIM SHALQIZI

isha dega Sauk | 75 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 75 M2, oborr, i pershatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 19/03/2019
10.000 leke

NE DURRES

Ne autostraden TR-DR km2 nga autostrada 80 metra | 140 M2 | 420 Euro

Jepet me qera objekt 2 katesh, kati I, 140 M2, kati II 185m². me 600m² trruall , i pershtatshem per cdo lloj biznesi (magazine, servis etj), mund te jepet edhe vec e vec

Botuar më 19/03/2019
420,00 euro

RR. DON BOSKO

pallati Almaks | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 19/03/2019
20.000 leke