Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

RRUGA BABE REXHA | 21 M2 | 17.000.000 Leke

Shitet magazine garazhd ne toke te vecuar, 21 M2

Botuar më 13/05/2021
17.000.000 leke

AUTOSTRADA TR-DR, PRANE CITY PARK

Autostrada TR-DR, prane City Park | 1.000 M2 | 1.6 Euro

Jepet me qera magazine, 1.000 m2, 2 ambjente per zyra , kati 2 me ashensor me kapacitet 1.5 ton, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re, linje 3 fazor, ndricim ekonomik me neon dhe lartesi 3.6 m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si arkive, fason, et, 1.000 M2, Property ID :4281071 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
1,60 euro/m²

ASTIR

Rruga Teodor Keko | 700 M2 | 2.000 Euro

Rruga Teodor Keko, prane sheshit Shqiponja, jepet me qera Magazine + Zyre, bosh, siperfaqe totale 600 m² + 100 m², kati perdhe, me lartesi 6-7 metra. Ambienti posedon tualet, open space, totalisht i mire mbajtur. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 2000 Euro ne muaj., 700 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
2.000,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

prane City Park | 3.400 M2 | 2.500 Euro

Autostrada Tirane-Durres, prane City Park, jepet Magazine + Zyra me qera, totalisht i mobiluar, siperfaqe totale 3400 m², ku 800 m² dhe 7 metra lartesi eshte magazina dhe 200 m² jane zyrat. Godina eshte 2-kateshe, posedon nje zyre sekretarie, Showroom, 2 zyra te tjera te mobiluara, me kondicioner, dhe te shtruara me parket, vendparkime. E pershtatshme per ambiente sherbimi dhe prodhimi., 3.400 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, Jepet me qera 2500 Euro ne muaj.

Botuar më 13/05/2021
2.500,00 euro/muaj

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE – DURRES PRANE CITY PARK (ID 4291094).

Ne autostraden Tirane – Durres prane City Park | 568 M2 | 1.000 Euro

Jepet magazine me qera, siperfaqja 568 m² magazine (100 m² zyra), kati perdhe, open space, bosh, lartesi 5 metra, e pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti, 568 M2, Property ID : 4291094 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
1.000,00 euro

DYQAN/MAGAZINE ME QERA ALI DEMI RRUGEN IDRIZ DOLLAKU PRANE BURGUT TE GRAVE NE TIRANE (ID 4271313 )

Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku, prane Burgut te Grave | 311 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan, me siperfaqe 311 m², open space, kati 0,i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh, si servis makinash, fasoneri, magazin, parkim per tre automjete., 311 M2, Property ID : 4271313 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
600,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E KOMBINATIT (ID 4281062 )

Kombinat, prane ish Kombinatit Tekstil, jepen me qera Magazina dy kateshe | 1.800 M2 | 420 Euro

Kati perdhe 800 m² ne total i ndare ne dy ambiente me 400 m² cmimi i qerase 700 euro ne muaj dhe 1 ambjent 200 m² me cmim 50,000 Lek ne muajkati i 2 eshte 800 m² ne total i ndare ne dy ambiente me 400 m² me cmim 500 euro ne muajlinje 3 fazore, lartesi 5 metra, vend parkimi, te pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare, mund te hyje traileri., 1.800 M2, Property ID : 4281062 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
420,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE BULEVARDI ZOGU I PARE, PANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4281093)

Bulevardi Zogu i Pare, pane Ministrise se Drejtesise | 200 M2 | 405 Euro

Jepet me qera Magazine ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 200 m², lartesi 2.8 m, kati 0, orientim me diell., 200 M2, Property ID : 4281093 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
405,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE BULEVARDI ZOGU I PARE, PANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4281093)

Bulevardi Zogu i Pare, pane Ministrise se Drejtesise | 200 M2 | 405 Euro

Jepet me qera Magazine ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 200 m², lartesi 2.8 m, kati 0, orientim me diell., 200 M2, Property ID : 4281093 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
405,00 euro

MAGAZINË ME QERA NË RRUGËN DRITAN HOXHA PRANË PALLATIT TË SPORTIT “ASLLAN RUSI” NË TIRANË (ID 4281089)

Rr. Dritan Hoxha, Prane Pallatit te Sportit “Asllan Rusi” | 100 M2 | 295 Euro

Jepet me qera Magazine, bosh, siperfaqe 100 m², me lartesi 4m, kati 0, orientim me diell., 100 M2, Property ID : 4281089 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
295,00 euro
)