Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJIA "ALI DEMI", RRUGA "HYSEN LOÇI"

Kryegjyshata Bektashie | 128 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera kati -1 i nje vile per magazine, 128 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 1, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, lartesia e bodrumit 2.7m.

Botuar më 23/05/2020
50.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

ish Kombinati i Mish Qumeshtit | 210 M2 | 120.000 Euro

Shitet magazine, 210 M2, 4m e larte. Aktualisht me qera

Botuar më 22/05/2020
120.000,00 euro

RR. HAMDI PEPA

perballe Cavaliero, prane tregut ushqimor | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2

Botuar më 22/05/2020
35.000 leke

TEK ISH NPV-JA

mbrapa Policise Bashkiake | 200 M2 | 100.000 Leke

Jepen me qera magazine, 200 M2

Botuar më 22/05/2020
100.000 leke

TEK RRUGA E KAVAJES

perballe spitalit Amerikan 3 | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 80 M2, me linje trefazore. E pershtatshme per magazinim malli, me parking

Botuar më 22/05/2020
20.000 leke

KASHAR

Ne Kashar | 1.000 M2 | 1.000 Euro

Ne Kashar, jepet me qira kati i Dyte i Magazines me ashensor industrial. Magazina eshte e oganizuar ne 2 zyra dhe 4 banjo. Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 , Ndodhet ne Autostraden Tirane-Durres. Eshte e pershtatshme per magazinim te mallrave te ndryshme si dhe ka akses per trailera. Per me teper info kotaktoni Albanin ne nr:+355676088500., 1.000 M2, 2 banjo

Botuar më 21/05/2020
1.000,00 euro

AUTOSTRADA TR-DR

Autostrada TR-DR | 1.000 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera magazine, 1.000 m2, 2 ambjente per zyra , kati 2 me ashensor me kapacitet 1.5 ton, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re, linje 3 fazor, ndricim ekonomik me neon dhe lartesi 3.6 m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si arkive, fason, etJepet me Qera 1.6 euro/m2, 1.000 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4281071

Botuar më 21/05/2020
1.600,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”,

Uniza Dinamo e Re | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesia 3m, me tualet, ambient totalisht i rregulluar, sistem elektrik, linje 3-fazore. Çmimi

Botuar më 21/05/2020
23.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM2

prane tregut Agro-ushqimor | 250 M2 | 420 Euro

Jepet me qera magazine me kushte shume te mira, e shtruar me pllaka, instalime elektrike(3FAZ/MONO),2 qepena elektrike+2xhamari+2parking makinash+parking publik. Instalime hidraulike, 250 M2, 1 banjo, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2020
420,00 euro/muaj

SIRI KODRA

Blloku Magazinave | 450 M2 | 75.000 Leke

Rruga Siri Kodra, te Blloku i Magazinave, jepet me qera Magazine, siperfaqe 450 m2. Magazina ndahet ne 2 kate, eshte open space, ka zyre me vete, tualet ne cdo kat, ashensor industrial, e paster dhe goxha e mirembajtur, 450 M2, 2 banjo

Botuar më 19/05/2020
75.000 leke
)