Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ARKITEKT KASEMI

ngjitur me Triss | 25 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 25 M2

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

RR. SHABAN BARDHOSHI

50m lkarg Minibashkis Kombinat, kati I | 480 M2 | 2.8 Euro

Jepet me qera magazine, 480 M2, kati 1, i pershtatshem per aktivitet prodhues tregtar, 3 tuaete, parkim, uje dhe drita 24h

Botuar më 20/07/2018
2,80 euroÇmimi/m2

RR, DEMOKRACIA

Babrru | 300 M2 | 250.000 Leke

Jepet me qra magazine, 300 M2

Botuar më 20/07/2018
250.000 leke

LAPRAKE

TE ISH SHKOLLA E PARTISE | 52 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine ose dyqan, 52 M2, kati I, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/07/2018
10.000 leke

RRUGA E QELQIT

pas saj | 68 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera magazine, 68 M2, 4.10m e larte. E pershtatshme per co lloj biznesi

Botuar më 20/07/2018
16.000 leke

FORTUZAJ VAQARR

prane Xhamise | 89 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet magazine, 89 M2, plus 156m² oborr, 3m lartesia,me origjine prone dhe certifikate pronesie. Uje 24h, linje trefzore, me tualet, e rrethuar me mur. Shitet per arsye familjare

Botuar më 19/07/2018
7.000.000 leke

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 19/07/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA VORE-MARIKAJ

Marikaj | 480 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira magazine ne Marikaj, ne nje zone me akses te mire me Tiranen dhe Durresin. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 400m2, 80 m2 hapesire per zyra dhe 3 tualete, si dhe 1000 m2 hapesire te shfrytezueshme jashte, 480 M2, vendparkim, gjendja: e mire

Botuar më 19/07/2018
1.000,00 euro/muaj

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2018
26.000 leke/muaj

ISH AMBULANCA E IRANIANIT

50 M NGA UNAZA | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 110 M2, pershtatet per rrobaqepesi, palester

Botuar më 17/07/2018
35.000 leke