Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E QELQIT

pas saj | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 90 M2, 4.10m e larte. E pershtatshme per co lloj biznesi

Botuar më 13/12/2018
20.000 leke

RR. SIRI KODRA

tek blloku i magazinave | 62 M2 | 450.000 Leke

Jepen me qera 4 magazina te lidhura bashke magazina e pare 2 kateshe 142m cdo kat magazina e dyte, e trete dhe e katert jane 1 kateshe 135m dhe, 62 M2, jepen sebashku ose dhe vec e vec me cmim te arsyeshem paradhenie 2 muaj

Botuar më 13/12/2018
450.000 leke

MISTO MAME

jepet me qera | 300 M2 | 700 Euro

Magazine, 300 M2, Lrtesia 5m, pa kollona ne mes. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, uje dhe drita.

Botuar më 13/12/2018
700,00 euro

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 12/12/2018
30.000 leke/muaj

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera magazine, 185 M2

Botuar më 11/12/2018
150.000 leke

RRUGA ALI DEMI

tek kopshti Mena | 280 M2 | 450 Euro

Jepet me qera magazine, 280 M2, e pershtatshme per punishte etj, me vend parkimi

Botuar më 10/12/2018
450,00 euro

KOMBINAT, 100M NGA RRUGA KRYESORE,

me rruge te asfaltuar deri tek ambienti, | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, me tualet, linje 3-fazore, me ndricim dhe sistem kamerash. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Stadiumi Dinamo | 270 M2 | 270.000 Euro

Super mundesi per zhvilim biznesi.Ne nje nga zonat me te zhvilluara te qytetit shitet ambienti me siperfaqe 270m2.Ambienti eshte underground por me fasade shume te dukshme nga rruga kryesore.Objekt i ri i 2 viteve te fundit, me rifinitura shume te mira, ashensor 3.5 ton.Organizohet ne disa ambiente dhe ka shume drite.I pershtatshem per laborator,klinike mjeksore,magazine,pishina dimerore, et, 270 M2, ashensor, bodrum, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/12/2018
270.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Stadiumi Dinamo | 270 M2 | 1.100 Euro

Super mundesi per zhvilim biznesi.Ne nje nga zonat me te zhvilluara te qytetit jepet ambient me qira me siperfaqe 270m2.Ambienti eshte underground por me fasade shume te dukshme nga rruga kryesore.Objekt i ri i 2 viteve te fundit, me rifinitura shume te mira, ashensor 3.5 ton.Organizohet ne disa ambiente dhe ka shume drite.I pershtatshem per laborator,klinike mjeksore,magazine,pishina dimerore, et, 270 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/12/2018
1.100,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

MBRAPA COCA-COLES | 920 M2 | 5.200 Euro

Magazine me qira sip. 920 m2. Lartesia 10 metra. Zyra 400 m2 ne dy kate., 920 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
5.200,00 euro/muaj