Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM2

pas Delta Home, (pas Ardeno) | 240 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera magazine, 240 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, 3m e larte,shtruar me pllaka, instalime elektrike(monof/3-fazor), hidraulike, tualet, 2 qepena elektrike+2xhamari, parking per 2makina+parking publik(falas)

Botuar më 18/03/2019
42.000 leke/muaj

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 18/03/2019
10.000 leke/muaj

DURRES

Nderrmarja e ish-serave Shkozet | 1.500 M2 | 127.500 Euro

Shitet nje truall 1500m2 dhe megazine, 1.500 M2, 1 banjo, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: per t'u rikonstruktuar, .Aktualisht eshte kantier ndertimi

Botuar më 18/03/2019
127.500,00 euro

KOMBINAT

tek Forcat Speciale, FNSH | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2

Botuar më 18/03/2019
30.000 leke

OKAZION! ISH KOMBINATI TEKSTIL,

jepet me qera | 2.000 M2 | 3.500 Euro

Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, kati I: 1.200m², kati II dhe III 800m², me oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar më 17/03/2019
3.500,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

TE BULEVARDI I RI | 33 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 33 M2, bosh

Botuar më 15/03/2019
10.000 leke

AFER SPITALIT AMERIKAN 3,

Yzberisht | 180 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera magazine, 180 M2, I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 15/03/2019
45.000 leke

DURRES RRUGA VELLAZERIMI

Durres Rruga Vellazerimi | 400 M2 | 1.000 Euro

Ne Durres ne lagjen 17 prane rruges Vellazerimi jepet me QERA magazine me siperfaqe 400 m2 dhe lartesi 4 metra si dhe 150 m2 oborr per parkimin e mjeteve. Ambjenti sherben si magazine ose repart pune dhe ndodhet buze rruges se asfaltuar duke krijuar mundesi levizjesh per kamiona dhe trajlera.Cmimi 1.000 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 400 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/03/2019
1.000,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

pallatii ri,pallati ndodhet buze rruges,ne krah te qendres Globe, | 700 M2 | 260 Leke

Jepet me qera garazh i pershtatshem edhe per magazine, siperfaqja, 700 M2, mund te ndahet edhe sipas kerkesave

Botuar më 14/03/2019
260 leke/m²

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar më 12/03/2019
40.000 leke