Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E QELQIT

mbrapa ish Fabrikes se Qelqit | 92 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 92 M2, 4.10m e larte. E pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 24/04/2019
25.000 leke

MBAS SPITALIT USHTARAK,

BUZE RRUGE | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, pershtatet per kryerje punimesh, mbajtje mallrash, etj. Ambient i rregulluar, linje 3-fazore.

Botuar më 24/04/2019
15.000 leke

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine ose servis, 120 M2, 1 banjo, e pershtatshme per rrobaqepsi, ose per vendosje mallrash industriale te ndryshem, libra etj. Nuk ka lageshti dhe eshte me ajrosje.

Botuar më 23/04/2019
26.000 leke/muaj

VAQARR

tek ish Pularia | 672 M2 | 1.5 Euro

Jepet me qera magazine 2 kateshe, sip e secilit kate, 672 M2, + sip toke 9240m². E pershtatshme per fasoneri, rrobaqepsi dhe cdo lloj biznesi tjeter. Sistem Kamerash. Ambjent i rregulluar dhe rikonstruktuar

Botuar më 23/04/2019
1,50 euro/m²

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIRISE SE NDERTIMIT

ne buze te rruges | 16 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera magazine, 16 M2

Botuar më 23/04/2019
5.000 leke

SHKOZE

tek Ura | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 1 banjo, me linje 3 fazore

Botuar më 23/04/2019
35.000 leke

RR. MILTO SOTIR GURRA

tek Astiri | 300 M2 | 3 Euro

Jepet me qera magazine, 300 M2, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/04/2019
3,00 euro/m²

RRUGA VANGJEL CECO

KOMBINAT, 30 m nga rruga kryesore | 200 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2, pa kollon ne mes, 1zyra, 1 tualete, me parking, lartesia 6 m

Botuar më 21/04/2019
50.000 leke

AUTOSTRADA DURRES-TIRANE, NE DALJE TE SUKTHIT

prane restorant "BOsnja" | 600 M2 | 1.000 Euro

Shitet ose jepet me qera magazine 2-kateshe, me sip. kati, 600 M2, 2 banjo, e ndare ne disa ambiente, me vend parkimi, buze autostrades, me dokumenta te rregullta, jepet e ndare ose komplet. Total me qera

Botuar më 21/04/2019
1.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

MBRAPA COCA-COLES | 920 M2 | 5.200 Euro

Magazine me qira. Lartesia 10 metra. Zyra 400 m2 ne dy kate. sip, 920 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/04/2019
5.200,00 euro/muaj