Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK

Rruga Pjeter Bogdani | 18 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qira garazh ose magazine ne rrugen Pjeter Bogdani. Mund te perdoret per parking te nje makine te vogel ose edhe si depo magazine., 18 M2, 1 ambjent, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 22/09/2020
5.000 leke/muaj

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Km 1 | 2.860 M2 | 630.000 Euro

Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 dhe nje siperfaqje ndertimi 1106m2 i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 360m2 zyra me 2 kate. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore., 2.860 M2, 3 banjo

Botuar më 22/09/2020
630.000,00 euro

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 22/09/2020
7.000 leke/muaj

PRANE ASTIRI

tek Xhamia | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, bosh, me oborr perpara, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 22/09/2020
50.000 leke

RR. 3 DESHMORET

prane spiatlit amerikan 3 | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera magazine, 400 M2, kati 2, me ashensor, linje 3 fazore

Botuar më 21/09/2020
1.000,00 euro

TEK ASTIRI

prane Propio Piza | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, me kuzhine

Botuar më 21/09/2020
25.000 leke

PAS UET

Rruga Shefqet Musaraj | 400 M2 | 150.000 Leke

2 magazina, 200 M2 kati i pare dhe 200 M2 kati i dyte, 400 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim

Botuar më 21/09/2020
150.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

PERBALL SPITALIT AMERIKAN III, 100 m nga rruga kryesore | 90 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera magazine, 90 M2, kati 1, bosh, gjendja: shume e mire, preferohet me shume per magazinim malli

Botuar më 21/09/2020
23.000 leke

MBAS MAGAZINAVE TE QTU

Mbas Magazinave te QTU | 200 M2 | 550 Euro

Ne Tirane prane magazinave te QTU jepet me QERA ndertese me siperfaqe 205 m2 dhe lartesi 4,8 metra. Ndertesa ka dhe nje oborr te rrethuar perpara saj qe sherben si parkim mjetesh. Ambjenti eshte i pershtatshem per magazine, servis makinash, repart pune per marangoz duralumin etj.Cmimi 550 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 200 M2, totali i kateve 1, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/09/2020
550,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

tek kopshti Mena | 280 M2 | 550 Euro

Jepet me qera magazine, 280 M2, e pershtatshme per punishte etj, me vend parkimi

Botuar më 18/09/2020
550,00 euro
)