Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRUSH

Afer Xhamia Prush | 3.360 M2 | 370.000 Euro

Tiranë në zonën Industriale në Prush, shitet objekt 3 kate sipërfaqe toke 2.010 m2 sipërfaqe ndërtimi 1.350 m2 ku cdo kat është 450 m2 secili. Ndërtesa ka vënd për ashensor të brendshëm me projekt për rrobaqepesi por e përshtatshme për cdo lloj aktiviteti prodhues ose magazinues. Ndërtesa dhe toka janë me hipotek Cmimi Okazion 370.000€. Kontakt Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 3.360 M2

Botuar më 20/11/2019
370,00 euro

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ose shitet ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

ish Kombinati i Mish Qumeshtit | 210 M2 | 120.000 Euro

Shitet magazine, 210 M2, 4m e larte. Aktualisht me qera

Botuar më 19/11/2019
120.000,00 euro

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 19/11/2019
7.000 leke/muaj

NGJITUR ME HOTEL GRENIN

ne Vaqarr Tirane, buze rruges kryesore | 46 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 46 M2, me korend tre fazore. Cmimi

Botuar më 19/11/2019
15.000 leke

RRUGA BAKALLI

Yzberisht | 140 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, kati 1, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
25.000 leke/muaj

PEZE

prane fushes se sportit | 390 M2 | 250 Euro

Jepen me qera magazine, 390 M2, 5 m e larte dhe 200m² 4m e larte

Botuar më 18/11/2019
250,00 euro

LAGJIA CLIRIM BERAT

Rruga Andrea i pare | 60 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera magazine, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh

Botuar më 15/11/2019
8.000 leke

TEK RRUGA E KAVAJES

perballe spitalit Amerikan 3 | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 80 M2, me linje trefazore. E pershtatshme per magazinim malli, me parking

Botuar më 15/11/2019
25.000 leke

RR. ALI SHEFQETI

Shkoze, News24 | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine e ndare ne dy ambiente 50m2 dhe 80m2 buze rruges kryesore, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 15/11/2019
35.000 leke/muaj
)