Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SELITE

Prane Xhamise | 550 M2 | 1.200 Euro

550 M2

Botuar më 17/11/2018
1.200,00 euro

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 17/11/2018
30.000 leke/muaj

NE VAQARR

NE FILLIM | 9.000 M2 | 2.5 Euro

Jepen me qira magazina cilesore me lartesi 8 metra me sip. 1250 m2, 3750 m2, 5000 m2...., 9.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
2,50 euro/m²

MIDIS VORES DHE DURRESIT

BUZE AUTOSTRADE | 605 M2 | 2.500 Euro

Magazine frigoriferike me qira. Toke 2065 m2. E pershtatshme per magazinim ne kushte frigoriferike te produkteve te ndryshem., 605 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
2.500,00 euro/muaj

NE RRUGEN E NDROQIT

PARA URES SE BESHIRIT | 1.500 M2 | 620.000 Euro

100 m larg rruges kryesore, shitet magazine e re cilesore, sip. (25x60) m, h - 4m anash dhe h – 6m ne kulm. Toke gjithsej 3200m2. Me hipoteke, 1.500 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
620.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

PARA COCA-COLES | 1.000 M2 | 3.000 Euro

Magazine me qira, 70 metra larg autostrades, h = 7 – 8.5 metra. E pershtatshme per magazinim ose prodhim. Cmimi perfshire TVSH, 1.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
3.000,00 euro/muaj

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

MBRAPA COCA-COLES | 920 M2 | 5.200 Euro

Magazine me qira sip. 920 m2. Lartesia 10 metra. Zyra 400 m2 ne dy kate., 920 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
5.200,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane shkolles Faik Konica | 570 M2 | 273.600 Euro

Shitet ambjent ne katin -1 te nje pallati te ri. I gjithe kati i pallatit. I pershtatshem per sherbime te ndryshme. Aktualisht i ndare ne 2 njesi te cilat mund te bashkohen. Akses shume i mire nga rruga, 570 M2, 2 banjo

Botuar më 16/11/2018
273.600,00 euro

SHKOZE

prane Firmes Kamberi | 200 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2

Botuar më 16/11/2018
35.000 leke

SHKOZET DURRES

rr. "Kepi i Rodonit", buze autostrades | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, me lartesi 4.20m, me oborr 300m², linje 3-fazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 16/11/2018
30.000 leke