Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE ASTIRI

tek Xhamia | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, bosh, me oborr perpara, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 15/07/2018
45.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Perballe City Park, ngjitur me Shega Trans | 1.400 M2 | 3.5 Euro

Jepet me qera magazine, 1.400 M2

Botuar më 15/07/2018
3,50 euroÇmimi/m2

RR. SIRI KODRA

blloku i magazinave | 450 M2 | 3 Euro

Jepet me qera magazine, 450 M2, kati 1, bosh, lirohet ne fund te muajit

Botuar më 14/07/2018
3,00 euroÇmimi/m2

RR."KODRA E PRIFTIT"

afer Shkolles Mrekullia | 175 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 175 M2, me tualet, linje trefazore

Botuar më 14/07/2018
50.000 leke

SHKOZET DURRES

rr. "Kepi i Rodonit", buze autostrades | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera magazine, 120 M2, me lartesi 4.20m, me oborr 300m², linje 3-fazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 13/07/2018
300,00 euro

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIRISE SE NDERTIMIT

ne buze te rruges | 16 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera magazine, 16 M2

Botuar më 13/07/2018
5.000 leke

NE VAQARR

NE FILLIM | 9.000 M2 | 3 Euro

Jepen me qira magazina cilesore me lartesi 8 metra me sip. 1250 m2, 3750 m2, 5000 m2...., 9.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
3,00 euroÇmimi/m2

NE VAQARR

NE FILLIM | 1.260 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qira magazine e pershtatshme sidomos per fasoneri. Zyra ne dy kate sip. 380 m2. Oborr., 1.260 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar më 13/07/2018
5.000,00 euro/muaj

MIDIS VORES DHE DURRESIT

BUZE AUTOSTRADE | 605 M2 | 2.500 Euro

Magazine frigoriferike me qira. Toke 2065 m2. E pershtatshme per magazinim ne kushte frigoriferike te produkteve te ndryshem., 605 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
2.500,00 euro/muaj

NE RRUGEN E NDROQIT

PARA URES SE BESHIRIT | 1.500 M2 | 620.000 Euro

100 m larg rruges kryesore, shitet magazine e re cilesore, sip. (25x60) m, h - 4m anash dhe h – 6m ne kulm. Toke gjithsej 3200m2. Me hipoteke, 1.500 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
620.000,00 euro