Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK ISH FRIGORIFERI

Tek Ish Frigoriferi | 315 M2 | 1.120 Euro

Magazine industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne katin perdhe, me lartesi 3.5 m. Me te gjitha ambjetet e nevoshje per aktivitet normal, 315 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/10/2021
1.120,00 euro/muaj

MAGAZINE PER SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SHKOLLES “1 MAJI” NE TIRANE (ID 4181027)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji” | 113 M2 | 135.600 Euro

Shitet magazine, siperfaqe 113 m², bodrum, rruge dytesore, open space, tualet, sistem aspirimi qendror per te gjithe ambientin, lartesi 2.6 meter, i pershtatshem per magazinim te produkteve te ndryshme.Shitet 1200 EURO/m², total 135.600 EURO, 113 M2, Property ID : 4181027 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
135.600,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SHKOLLES “1 MAJI” NE TIRANE (ID 4281120)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji” | 113 M2 | 415 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqe 113 m², bodrum, rruge dytesore, open space, tualet, sistem aspirimi qendror per te gjithe ambientin, lartesi 2.6 meter, i pershtatshem per magazinim te produkteve te ndryshme.Jepet me qera 50.000 Leke, 113 M2, Property ID : 4281120 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
415,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES NE ZONEN E MEZEZES NE TIRANE (ID 4281119)

Ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e Mezezes | 270 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqa 270 m², lartesia 5 m, open space, nje ambient zyre 40 m², nje tualet, vend parkimi per 3 makina, rruga i shkon deri tek dera. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti., 270 M2, Property ID : 4281119 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
1.200,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E DOGANES NE RRUGEN TEODOR KEKO (ID 4281096).

Ne zonen e Doganes ne rrugen Teodor Keko | 650 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqja 650 m²( perfshire dhe 100 m² zyra), kat i 1 perdhe, lartesi 4 metra, me porte dhe sistem alarmi, open space, e pershtatshme per magazinim produktesh, servis, hidrosanitare, per prodhim duralumini etj.Cmimi 2000 euro i diskutueshem., 650 M2, Property ID :4281096 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
2.000,00 euro

MAGAZINE (GODINE SHUME FUNKSIONALE) ME QERA NE AUTOSTRADE TR – DR PRANE QTU NE TIRANE (ID 4281122)

Autostrade Tirane – Durres, afer QTU | 2.000 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera godine shume funksionale, e pershtashme per magazinim produktesh te ndryshme, siperfaqe totale e godines eshte 2000 m² e cila eshte e organizuar ne 3 kate me ambiente zyrash te brendshme. Hapesira qe ndodhet perpara godines eshte e mjaftueshme per nje numer te konsiderueshem poste parkimi. Jepet me qera 2.8 EURO/m², total 2800 EURO, 2.000 M2, Property ID : 4281122 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
2.800,00 euro

MAGAZINE ME QERA RRUGA E KERCIKVE, AFER KAFES SE RREMES,

prane Radio Marise | 250 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 250 M2, e pershtatshme per linje prodhimi, magazinim te pergjithshem etj. Uje dhe drita.

Botuar më 17/10/2021
50.000 leke

MAGAZINE ME QERA NE KOMBINAT PRANE STACIONIT TE FUNDIT NE TIRANE (ID 4281044)

Kombinat, prane Stacionit te fundit Autobuzave | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet Magazine me qera, siperfaqe 400 m², lartesi 3.3 m, open space, tualet, kati i 2 me ashensor, ambjenti eshte i pershtatshem per fasoneri, rrobaqepesi, punishte,dhe per shume aktivitete te tjera.Jepet me qera 1000 euro, 400 M2, Property ID : 4281044 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
1.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE KOMBINAT PRANE STACIONIT TE FUNDIT NE TIRANE (ID 4281044)

Kombinat, prane Stacionit te fundit Autobuzave | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet Magazine me qera, siperfaqe 400 m², lartesi 3.3 m, open space, tualet, kati i 2 me ashensor, ambjenti eshte i pershtatshem per fasoneri, rrobaqepesi, punishte,dhe per shume aktivitete te tjera.Jepet me qera 1000 euro, 400 M2, Property ID : 4281044 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
1.000,00 euro

MAGAZINE (GODINE SHUME FUNKSIONALE) ME QERA NE AUTOSTRADE TR – DR PRANE QTU NE TIRANE (ID 4281122)

Autostrade Tirane – Durres, afer QTU | 2.000 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera godine shume funksionale, e pershtashme per magazinim produktesh te ndryshme, siperfaqe totale e godines eshte 2000 m² e cila eshte e organizuar ne 3 kate me ambiente zyrash te brendshme. Hapesira qe ndodhet perpara godines eshte e mjaftueshme per nje numer te konsiderueshem poste parkimi. Jepet me qera 2.8 EURO/m², total 2800 EURO, 2.000 M2, Property ID : 4281122 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/10/2021
2.800,00 euro
)