Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. SIRI KODRA, BLLOKU MAGAZINAVE

afer bulevardit te ri | 503 M2 | 950 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Magazine
Rr. Siri Kodra, blloku magazinave, afer bulevardit te ri, 503 M2, 950 euro i diskutueshem
3 ambjente, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, kati 1, ashensor
Vendparkim, oborr
Përshkrim

Jepet magazine me qera,siperfaqe gjithsej 503m²nga te cilat 62m² ne katin e pare dhe 441m² ne katin e dyte. Ambjenti eshte ambjent industrial,i perdorur si arshive,magazine apo ambjent prodhimi,rrobaqepsi etj. Ambjenti eshte i rrethuar me oborr,me vend parkimi dhe ndodhet afer bulevardit te ri. Me linje korenti industriale si dhe me uje te vazhdueshem, dy tualete, si dhe ashensor industrial, 503 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

950,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)