Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera magazine, 185 M2

Botuar më 11/12/2018
150.000 leke

RRUGA ALI DEMI

tek kopshti Mena | 280 M2 | 450 Euro

Jepet me qera magazine, 280 M2, e pershtatshme per punishte etj, me vend parkimi

Botuar më 10/12/2018
450,00 euro

KOMBINAT, 100M NGA RRUGA KRYESORE,

me rruge te asfaltuar deri tek ambienti, | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, me tualet, linje 3-fazore, me ndricim dhe sistem kamerash. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Stadiumi Dinamo | 270 M2 | 270.000 Euro

Super mundesi per zhvilim biznesi.Ne nje nga zonat me te zhvilluara te qytetit shitet ambienti me siperfaqe 270m2.Ambienti eshte underground por me fasade shume te dukshme nga rruga kryesore.Objekt i ri i 2 viteve te fundit, me rifinitura shume te mira, ashensor 3.5 ton.Organizohet ne disa ambiente dhe ka shume drite.I pershtatshem per laborator,klinike mjeksore,magazine,pishina dimerore, et, 270 M2, ashensor, bodrum, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/12/2018
270.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Stadiumi Dinamo | 270 M2 | 1.100 Euro

Super mundesi per zhvilim biznesi.Ne nje nga zonat me te zhvilluara te qytetit jepet ambient me qira me siperfaqe 270m2.Ambienti eshte underground por me fasade shume te dukshme nga rruga kryesore.Objekt i ri i 2 viteve te fundit, me rifinitura shume te mira, ashensor 3.5 ton.Organizohet ne disa ambiente dhe ka shume drite.I pershtatshem per laborator,klinike mjeksore,magazine,pishina dimerore, et, 270 M2, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/12/2018
1.100,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

MBRAPA COCA-COLES | 920 M2 | 5.200 Euro

Magazine me qira sip. 920 m2. Lartesia 10 metra. Zyra 400 m2 ne dy kate., 920 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
5.200,00 euro/muaj

NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

PARA COCA-COLES | 1.000 M2 | 3.000 Euro

Magazine me qira, 70 metra larg autostrades, h = 7 – 8.5 metra. E pershtatshme per magazinim ose prodhim. Cmimi perfshire TVSH, 1.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
3.000,00 euro/muaj

NE RRUGEN E NDROQIT

PARA URES SE BESHIRIT | 1.500 M2 | 620.000 Euro

100 m larg rruges kryesore, shitet magazine e re cilesore, sip. (25x60) m, h - 4m anash dhe h – 6m ne kulm. Toke gjithsej 3200m2. Me hipoteke, 1.500 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
620.000,00 euro

MIDIS VORES DHE DURRESIT

BUZE AUTOSTRADE | 605 M2 | 2.500 Euro

Magazine frigoriferike me qira. Toke 2065 m2. E pershtatshme per magazinim ne kushte frigoriferike te produkteve te ndryshem., 605 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
2.500,00 euro/muaj

NE VAQARR

NE FILLIM | 9.000 M2 | 2.5 Euro

Jepen me qira magazina cilesore me lartesi 8 metra me sip. 1250 m2, 3750 m2, 5000 m2...., 9.000 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
2,50 euro/m²