Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA : DHIMITER PASHKO

NE SELITE TE VOGEL | 150 M2 | 40.000 Leke

JEPET ME QERA MAGAZINE, 150 M2, KA DHE TUALET , E PERFSHIRE ENERGJI ELEKTRIKE MONOFAZE DHE TREFAZORE , JEPET PER AFATGJATE

Botuar më 28/09/2021
40.000 leke/muaj

MAGAZINE PER SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SHKOLLES “1 MAJI” NE TIRANE (ID 4181027)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji” | 113 M2 | 135.600 Euro

Shitet magazine, siperfaqe 113 m², bodrum, rruge dytesore, open space, tualet, sistem aspirimi qendror per te gjithe ambientin, lartesi 2.6 meter, i pershtatshem per magazinim te produkteve te ndryshme.Shitet 1200 EURO/m², total 135.600 EURO, 113 M2, Property ID : 4181027 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
135.600,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SHKOLLES “1 MAJI” NE TIRANE (ID 4281120)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji” | 113 M2 | 415 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqe 113 m², bodrum, rruge dytesore, open space, tualet, sistem aspirimi qendror per te gjithe ambientin, lartesi 2.6 meter, i pershtatshem per magazinim te produkteve te ndryshme.Jepet me qera 50.000 Leke, 113 M2, Property ID : 4281120 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
415,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SHKOLLES “1 MAJI” NE TIRANE (ID 4281120)

Ali Demi, afer shkolles “1 Maji” | 113 M2 | 415 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqe 113 m², bodrum, rruge dytesore, open space, tualet, sistem aspirimi qendror per te gjithe ambientin, lartesi 2.6 meter, i pershtatshem per magazinim te produkteve te ndryshme.Jepet me qera 50.000 Leke, 113 M2, Property ID : 4281120 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
415,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E FUSHE PREZES PRANE DOGANES NE TIRANE (ID 4281121)

Ne Fush Preze, afer doganes Tiranes | 1.010 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera magazine, magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 1010 m2 dhe total ka siperfaqe 5850 Meter katror truall, ajo organizohet ne 3 zyra, 1 dhome gatimi, 1 post roje, 4 tualete, lartesia e mgazines eshte 9 meter, eshte montuar linje 3fazore, uje dhe drita 24h, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesesi. Jepet me qera 2500 EURO., 1.010 M2, Property ID : 4281121 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
2.500,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES NE ZONEN E MEZEZES NE TIRANE (ID 4281119)

Ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e Mezezes | 270 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera magazine, siperfaqa 270 m², lartesia 5 m, open space, nje ambient zyre 40 m², nje tualet, vend parkimi per 3 makina, rruga i shkon deri tek dera. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti., 270 M2, Property ID : 4281119 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
1.200,00 euro

MAGAZINE PER SHITJE NE QENDER, PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4181014)

Bulevardi Zogu i pare, prane Ministrise se Drejtesise | 230 M2 | 148.350 Euro

Shitet Magazine ne pallat te Ri, siperfaqe 230 m² (190 m2) me Hipoteke, kati -1, 2 tualete, open space, bosh., 230 M2, property Id:4181014

Botuar më 28/09/2021
148.350,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E FUSHE PREZES PRANE DOGANES NE TIRANE (ID 4281121)

Ne Fush Preze, afer doganes Tiranes | 1.010 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera magazine, magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 1010 m2 dhe total ka siperfaqe 5850 Meter katror truall, ajo organizohet ne 3 zyra, 1 dhome gatimi, 1 post roje, 4 tualete, lartesia e mgazines eshte 9 meter, eshte montuar linje 3fazore, uje dhe drita 24h, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesesi. Jepet me qera 2500 EURO., 1.010 M2, Property ID : 4281121 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
2.500,00 euro

MAGAZINË PËR QERA NË VAQARR / ID MA404067

Jepet me qera Ambient Komercial | 2.000 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial, 2.000 M2, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, oborr, bosh, gjendja: e re, e shtruar me beton, tualet

Botuar më 28/09/2021
7.000,00 euro/muaj

TEK ISH FRIGORIFERI

Tek Ish Frigoriferi | 315 M2 | 1.120 Euro

Magazine industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne katin perdhe, me lartesi 3.5 m. Me te gjitha ambjetet e nevoshje per aktivitet normal, 315 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2021
1.120,00 euro/muaj
)