Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VAQARR

Rr Kavajes | 500 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 500 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, vendparkim, gjendja: e re

Botuar më 21/08/2018
600,00 euro/muaj

LAPRAKE

TE ISH SHKOLLA E PARTISE | 52 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine ose dyqan, 52 M2, kati I, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/08/2018
10.000 leke

RRUGA E KAVAJES

mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2, bosh

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RRUGA QEMAL STAFA

shkolla e kuqe | 110 M2 | 30.000 Leke

Shtepi private me oborr dhe dyqan, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke/muaj

INSTITUT

Prane tregut | 160 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 160 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 1 banjo, vendparkim, oborr

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke/muaj

INSTITUTI BUJQESOR

prane tregut | 110 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 110 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, e pershtatshme vetem per furgona te gjate, dyshemeja me beton

Botuar më 20/08/2018
10.000 leke/muaj

RR. "DON BOSKO",

pallati Al Mak, | 130 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 130 M2, kati I, i pershtatshem per magazine ose lokal etj

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

AUTOSTRADE TIRANE-DURRES KM 11

Vore | 600 M2 | 1.800 Euro

Tirane, japet me qera magazine Autostrade TR-DR km 11. Sheshe parkimi 1000 m2, energji trefazor. Magazina eshte buze rruges kryesore., 600 M2, kati 1, 2 banjo

Botuar më 20/08/2018
1.800,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Ish Stacioni i fundit i kopshtit Zoologjik | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 70 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 18/08/2018
15.000 leke/muaj

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 17/08/2018
10.000 leke/muaj